Top 20 Psichologiniai Serialai

Psichologiniai serialai – tai toks serialų tipas, kuriame visas serijas sieja veikėjų psichologija. Kiekvienoje serijoje kinta pagrindinio veikėjo psichinė būsena, ir žiūrovas gali pamatyti, kaip tai paveikia jo veiksmus. Tai galima padaryti per prisiminimus arba pagrindinio veikėjo mintis ir jausmus. Psichologiniai serialai gali priversti žiūrovą išsigąsti, nes yra perpildyti dramų ir jaudinančių pasirodymų. Jie taip pat gali prikaustyti, todėl norime sužinoti, kas nutiks toliau. Nuo paslapčių ir žmogžudysčių iki psichologinių posūkių, kurie gąsdina jūsų mintis – šie psichologiniai serialai tikrai jums patiks. Šie serialai atneša nemenką dozę psichologijos su įspūdingomis šnipų, melo, proto žaidimų ir išdavystės istorijomis. Peržiūrėkite toliau pateiktą 2022 m. geriausių psichologinių serialų sąrašą.

Psichologiniai serialai:

1. “Severance” (liet. “Atskyrimas”) – Markas vadovauja biuro darbuotojams, kurių prisiminimai buvo padalinti į darbą ir asmeninį gyvenimą. Premjera: 2022 m. vasario 18 d.

2. “Black Bird” (liet. “Juodasis paukštis”) – nuteistajam siūlomas sandoris mainais į įtariamo serijinio žudiko prikalbinimą prisipažinti. Premjera: 2022 m. liepos 8 d.

3. “The Old Man” (liet. “Senis”) – buvęs CŽV darbuotojas sužino, kad norėdamas užtikrinti savo ateitį jis turi susitaikyti su praeitimi. Premjera: 2022 m. birželio 16 d.

4. “Dark Winds” (liet. “Tamsūs vėjai”) – Navajo policijos pareigūnai Leaphorn ir Chee sprendžia nusikaltimus, keliančius grėsmę rezervate aštuntajame dešimtmetyje. Premjera: 2022 m. birželio 12 d.

5. “Shining Girls” (liet. “Švytinčios merginos”) – laikraščio archyvarė išgyvena žiaurų išpuolį, dėl kurio ji atsiduria nuolat kintančioje realybėje. Premjera: 2022 m. balandžio 29 d.

6. “Archive 81” (liet. “81 Archyvas”) – archyvo darbuotoja imasi vaizdo įrašų restauravimo ir randa paslaptį, susijusią su režisieriumi. Premjera: 2022 m. sausio 14 d.

7. “The Terminal List” (liet. “Mirties sąrašas”) – po to, kai Jameso Reece būrys patenka į pasalą, jis atranda tamsių jėgų, veikiančių prieš jį. Premjera: 2022 m. liepos 1 d.

8. “Tokyo Vice” – amerikiečių žurnalistas Jake Adelstein nusileidžia į neoninį Tokijo pogrindį. Premjera: 2022 m. balandžio 7 d.

9. “In from the Cold” (liet. “Nuo šalčio”) – mama turi pasirinkti – gyventi saugiai ar rizikuoti savo šeima ir grįžti į savo, kaip Rusijos agentės, praeitį. Premjera: 2022 m. sausio 28 d.

10. “The Girl Before” (liet. “Ankstesnė mergina”) – moters svajonių namai turi tamsią istoriją. Premjera: 2021 m. gruodžio 19 d.

11. “Pieces Of Her” (liet. “Dalis jos”) – moteris sujungia savo motinos praeitį po smurtinio išpuolio ir atskleidžia mirtinų paslapčių. Premjera: 2022 m. kovo 4 d.

12. “The Tourist” (liet. “Turistas”) – tai britų paslaptingas trileris, kuris pasakoja apie žmogų, kuris atsibunda Australijos užmiestyje be atminties ir turi panaudoti keletą įkalčių, kad atrastų savo tapatybę, kol praeitis jo nepasivijo. Premjera: 2022 m. kovo 3 d.

13. “Angela Black” (liet. “Andžela Black”) – serialas pasakoja apie Angelą Black, kuri gyvena iš pažiūros idilišką gyvenimą su dviem gražiais sūnumis ir žaviu, darbščiu vyru, tačiau vieną dieną ją pasiekia privatus tyrėjas Edas, kuris atskleidžia tamsiausias jos vyro paslaptis. Premjera: 2022 m. vasario 7 d.

14. “Outer Range” (liet. “Išorinis Reidžeris”) – įtampa bendruomenėje pakyla, kai Abbotų ganykloje atsiranda paslaptinga juoda tuštuma. Premjera: 2022 m. balandžio 15 d.

15. “The Endgame” (liet. “Pabaiga”) – nusikaltėlių sumanytojas ir FTB agentas susiduria su katės ir pelės žaidimu. Premjera: 2022 m. vasario 21 d.

16. “The Envoys” (liet. “Pasiuntiniai”) – du kunigai, suprantantys mediciną, mokslą ir teisę, tiria tariamus stebuklus. Premjera: 2021 m. gruodžio 11 d.

17. “Moon Knight” (liet. “Mėnulio riteris”) – Stevenas Grantas ir Marcas Spectoras tiria senovės Egipto paslaptis. Premjera: 2022 m. kovo 30 d.

18. “Surface” (liet. “Paviršius”) – Sophie siekis vėl sujungti savo gyvenimo dalis yra kupinas vingių. Premjera: 2022 m. liepos 29 d.

19. “On The Job” (liet. “Darbe”) – politikai samdo kalinius kaip žudikus. Premjera: 2021 m. rugsėjo 12 d.

20. “The Patient” (liet. “Pacientas”) – našlys psichoterapeutas yra laikomas serijinio žudiko nelaisvėje su neįprastu prašymu. Premjera: 2022 m. rugpjūčio 30 d.