Geriausias Kaljanas: Kokį Pirkti?

Jei mėgstate rūkyti kaljaną, turbūt puikiai žinote, kad rinkoje yra itin platus kaljanų pasirinkimas. Išsirinkti tinkamiausią ir po to surinkti kaljaną tikriausiai gali būti nelengva užduotis, todėl mes galime jums padėti. Pateikiame geriausių kaljanų sąrašą ir tikimės, kad jums pavyks išsirinkti savąjį.

Geriausias bendras kaljanas – “Conceptic Design Smart Carbon” kaljanas:

Koncepcinio dizaino „Smart Carbon“ kaljanas yra kompaktiškas ir lengvai nešiojamas kaljanas su nerūdijančio plieno stiebu, kurio skersmuo yra tik 1 centimetro storio. Stiebo išorinė apdaila yra pagaminta iš anglies pluošto. Šis kompaktiškas kaljanas yra 40 centimetrų aukščio ir sveria tik 2 kilogramus. Visos “Smart Carbon” kaljano dalys yra nerūdijančios ir ilgaamžės. Pakuotėje yra lengvai montuojamas padėklas, stiebas, stiklinė vaza, kandiklis, silikoninė žarna ir specialus maišelis šiam kompaktiškam kaljanui laikyti.

Kodėl verta rinktis: 

 • aksesuarų įvairovė;
 • penkios bazinės spalvos variacijos;
 • aukštos kokybės ir patvarios medžiagos.

Geriausias kaljano rinkinys už prieinamą kainą – “Icon Stick” kaljanas:

“Icon Stick” kaljanas yra vos 41 centimetro aukščio. Be to, buvo sukurtas taip, kad būtų mažas, lengvai nešiojamas ir efektyvus. Šis nerūdijančio plieno mini kaljanas yra su viskuo, ko reikia maloniam potyriui. Jo komplektacijoje yra molinis dubuo, anglies laikiklis, todėl nereikia naudoti folijos, stiklinis pagrindas, žnyplės, silikoninė žarna, žarnos rankena, sandariklių rinkinys ir nuimamas difuzorius. Anglies laikiklis, peleninė ir tvirtinimo detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, o šias dalis kartu su stikliniu pagrindu ir silikonine žarna lengva valyti ir laikyti. Šis kompaktiškas kaljano rinkinys yra puikus pasirinkimas taupiems rūkaliams, norintiems stilingai mėgautis mėgstamu tabako skoniu. Šiam kaljanui įsigyti nereikia išleisti per daug pinigų, o be to ir papildomų priedų nereikia pirkti, nes tai yra pilnas kaljano rinkinys už prieinamą kainą.

Kodėl verta rinktis:

 • tai pilnas kaljano rinkinys;
 • prieinama kaina;
 • lengva valyti.

Geriausios vertės kaljano rinkinys – “Y.K.A.P. Mini STR” kaljanas:

“Y.K.A.P Mini STR” yra nešiojamas kaljanas su neįtikėtinu dizainu, kuriame yra daug puikių funkcijų, palengvinančių laikymą ir transportavimą, pvz., pakuotėje yra paminkštintas nešiojimo krepšys. Vidinis vamzdis, difuzorius, peleninė, žarnos rankena ir dubuo yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl yra patvarūs. Kaljano stiebo apdaila pagaminta iš gražios spalvos epoksidinės dervos, todėl perkant šį gaminį galite rinktis iš septynių skirtingų spalvų. Kaljano žarna yra lengvai pritvirtinama, dėka žiedo formos jungties. Galima greitai, jei reikia ar norite, pakeisti bet kokius pakeitimus, pvz., skirtingos žarnos naudojimo, valymo ir pan., be to, panardinama koto dalis turi nuimamą difuzorių. “Y.K.A.P.” kaljanų gamybos įmonė kuria aukščiausios kokybės produktus už prieinamą kainą, o visos dalys yra pagamintos naudojant itin tikslią įrangą. Kaljanai gaminami naudojant tik geriausias gamyboje naudojamas medžiagas ir laikantis visų šiuolaikinių novatoriškų technologijų, siekiant pagerinti rūkymo patirtį. Tai užtikrina aukščiausios klasės gaminį už nedidelę kainą.

Kodėl verta rinktis:

 • laikymo krepšys;
 • 7 stiebo puošybos spalvų parinktys;
 • nuimamas difuzorius.

Geriausias pilno dydžio kaljanas – “Japona Shuriken” kaljanas:

“Japona” yra Rusijos prekės ženklas, kuris specializuojasi kuriant tikro estetinio patrauklumo vandens pypkes ir jų priedus, pasižyminčius japoniška išvaizda. Šio gamintojo produktai pasižymi ne tik išskirtinėmis dizaino detalėmis, bet ir ypatingai gera kokybe. “Japona Shuriken” kaljanas yra net 72 cm aukščio, kuris turi medinį korpusą, stiklinę vazą, silikoninę žarną ir medinį kandiklį. Be to, šis kaljanas turi ir sustiprintą metalinį kandiklį. Kaljano stiebas idealiai dera su lėkštute bei tos pačios spalvos kandikliu. Dubuo į komplektaciją yra neįtrauktas. Tai yra kaljanas ieškantiems kažko ypatingo, gražaus ir kokybiško. Preciziškas apdirbimas, aukštos kokybės mediena bei nerūdijantis plienas užtikrina kaljano ilgaamžiškumą. Šis kaljano modelis puikiai atlieka pirminės paskirties funkcijas, bet tuo pačiu gali tapti dailia interjero detale.

Kodėl verta rinktis:

 • akį traukiantis dizainas;
 • spalvų variantai;
 • didelis dydis.

Geriausias mažas kaljanas – „Honey Sigh Urban SW Mini“ kaljanas:

“Honey Sigh Urban SW Mini” yra maža kaljano pypkė su klasikiniu vidutiniu tempimu, skirta mėgautis kaljano rūkymu. Stiebo puošybos dalis pagaminta iš spalvotos stabilizuotos medienos, paverčiant šį kaljaną meno kūriniu. Valymo sistema susideda iš penkių vožtuvų, kurie leidžia vienu metu išpūsti dūmus ir atvėsinti dubenį, neužliejant jo vandeniu. Velenas, padėklas, dubenėlio kūgis, vožtuvas ir kandiklis yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Stiebo aukštis – 32 cm, panardinamojo veleno ilgis – 13 cm, dubenėlio kūgio aukštis – 4 cm, padėklo skersmuo – 16 cm, o stiebo skersmuo 13 mm. Į pakuotę įeina: kotas, silikoninė žarna, padėklas, stiklinis pagrindas, pagrindo tarpinė, kandiklis, dubenėlio tarpinė, plastikiniai rutuliukai oro išleidimui.

Kodėl verta rinktis:

 • paprasta konfigūracija;
 • kompaktiško dydžio;
 • stilinga koto apdaila.

Geriausias modernus kaljanas – “Conceptic Design Steel” kaljanas:

“Conceptic Design Steel” – tai yra lengvas, patikimas ir stilingas kaljanas. Pagamintas taip, kad atspindėtų šiuolaikinio pramoninio dizaino tendencijas, todėl yra lengvas, lengvai transportuojamas ir valomas. Kaljanas yra pagamintas tik iš itin aukštos kokybės medžiagų, o tai dar labiau sutrumpina valymo ir priežiūros laiką. Kiekvienas šios kolekcijos kaljanas yra bekompromisės kokybės, naudojant pažangiausias medžiagas, pavyzdys. „Conceptic Design“ kaljano stiebas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl yra itin patikimas. Kaljano dekoras yra unikalus: klasikinio plieno veidrodžio stiebe išgraviruotas „Conceptic Design“ pavadinimas. Svarbiausia, kad kaljanas turi reguliuojamą trauką dėl nuimamo difuzoriaus. Kaljano svoris yra apie 1 kilogramą, aukštis – beveik 70 centimetrų. Tai yra kaljanas tiems, kurie mėgsta sukurti itin gausius dūmus ir jais mėgautis.

Kodėl verta rinktis:

 • minimalistinis, bet aukštųjų technologijų dizainas;
 • tikslios detalės;
 • idealus aukštis stalui ir grindims.

Geriausias nešiojamas kaljanas – “Aladin 2 Go”:

“Aladin 2 Go” – tai puikus kompaktiško dydžio kaljanas, pagamintas iš aukštos klasės nerūdijančio plieno. Itin mažas kaljano dydis suteikia daugiau mobilumo ir patogumo, todėl jis puikiai tinka kelionėse. Kaljano kolba yra pagaminta iš itin storo stiklo ir yra išskirtinio dizaino, dėl šios priežasties šis mažas kaljanas yra dar išskirtinesnis. Transportavimą dar labiau palengvina komplektacijoje esantis krepšys. Kaljano aukštis yra vos 23 centimetrai, kolba pagaminta iš grūdinto stiklo, o kaljano korpusas – nerūdijantis plienas. Komplekte nėra kandiklio ir žarnos.

Kodėl verta rinktis:

 • lengvas transportavimas;
 • grūdinto stiklo pagrindas;
 • nedidelis aukštis.

Geriausias tradicinis kaljanas – “ATH T-Steel BA Collection Hurrem” kaljanas:

“ATH T-Steel BA Collection Hurrem” – tai kaljanas, kuris spindi ne tik 24 karatų aukso apdaila, bet ir raudonos spalvos akį traukiančiu pagrindu. Raudonas pagrindas įgauna spalvą nuo stiklinėje esančios žaliavos, todėl nėra spalvotas. Pagrindas yra rankomis pūstas kristalas, kuris yra labai storas ir sunkus, dėl šios priežasties kaljanas yra unikalus ir išskirtinis. Kaljano graviūros yra rankų darbo, naudojant tiek modernius raštus, tiek tradicinius Anatolijos motyvus. Komplektacijoje yra žalvarinis stiebas, nuimamas difuzorius, žalvarinis padėklas. Visi kaljano modeliai pagaminti iš nerūdijančio, poliruoto nerūdijančio plieno, taip pat yra labai atsparūs rūgštims ir trinčiai bei korozijai.

Kodėl verta rinktis:

 • rankų darbo dekoras;
 • prisukamas nerūdijančio plieno stiebas;
 • krištolo stiklo dizainas.

Geriausias prabangus kaljanas – “Solomon” kaljanas:

“Solomon” kaljanas – tai vandens pypkė, kuri yra tikras kolekcinis daiktas didžiausiems kaljano entuziastams. Šis 57 centimetrų aukščio kaljanas yra įspūdingas dėl savo kokybės ir unikalaus dizaino. Šio modelio kaljanas yra gaminamas Rusijoje garsaus prekės ženklo “JAPONA HOOKAH” dirbtuvėse. “Solomon” – tai kaljanas, kuris yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anglies pluošto. Pagrindas taip pat pagamintas iš anglies pluošto, kuris prie stiebo yra pritvirtinamas sriegio sistema. Kiekvienas kaljano elementas yra kaip brangus papuošalas. Kandiklis yra pagamintas iš anglies pluošto. Šis kaljanas yra būtinas tiems, kurie nori ne bet kaip atsipalaiduoti, o atsipalaiduoti prabangoje. Stiebas – nerūdijančio plieno, 11 mm skersmens ir dekoruotas marmuriniu anglies pluoštu. Pagrindas taip pat visiškai pagamintas iš marmurinės anglies ir yra itin lengvas bei patvarus, palyginti su stikliniais pagrindais. Kandiklis – anglies pluošto rankena, papuošimui apvyniota juoda virve. Rankenos antgalis ir žarnos anga yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Plieninė peleninė dekoruota metalo apdirbimo technika, suformuojant unikalų graviruotą raštą. Silikono žarna apvyniota oda. Kaljano aukštis – 60 cm.

Kodėl verta rinktis:

 • marmurinė anglies pluošto struktūra;
 • kvapą gniaužianti išvaizda;
 • riboto leidimo produktas.

Geriausias rusiškas kaljanas – “Japona Hookah Amur” kaljanas:

„Japona Hookah” yra prekės ženklas, pelnęs pagarbą žmonių, kurie myli ir gerbia kaljano rūkymo kultūrą. „Japona Hookah“ specializuojasi gaminant unikalius kaljanus, todėl palyginti nedideli leidimai daro produktą išskirtiniu. Jei jums patinka originalumas ir stilius, „Japona Hookah“ kaljanas harmoningai derės prie jūsų interjero ir taps neatsiejama jūsų įvaizdžio dalimi. “Japona Hookah Amur” yra vienas populiariausių šio Rusijos gamintojo kaljanų. Jis turi vidutinio dydžio nerūdijančio plieno stiebą, kuris dekoruotas termiškai modifikuotu kietmedžiu. Kandiklis taip pat pagamintas iš kietmedžio ir atitinka stiebo spalvą. Medinės dalys yra pateikiamos 3 spalvomis, kurias perkant galima pasirinkti. Pagrindas yra 3 spalvų: juodos, mangano ir skaidrios. Pakuotėje rasite: kaljano dubenį, peleninę, stiebą, stiklinį pagrindą, silicio žarną, žarnos jungtį, vožtuvą, žarnos spyruoklę, kandiklį ir tarpines. Bendras kaljano aukštis yra 60 centimetrų.

Kodėl verta rinktis:

 • puošni ir dekoratyvinė išvaizda;
 • itin kokybiškos medžiagos;
 • plaunama silikoninė žarna;
 • platus papildomų priedų, tokių kaip asmeniniai burnos antgaliai, dubuo ir žnyplės, pasirinkimas.