Madingos Plaukų Spalvos Moterims: Rudos, Tamsios, Pelenų, Šviesios

Jei esi panaši į mane, tikriausiai pastarąsias dvi savaites praleidai svarstydama, jog tau reikia naujos plaukų spalvos (ar kirpčiukų – gal tikrai smagu būtų nusikirpti kirpčiukus?). Ir jei esi tikrai nekantri ir negali sulaukti, kol apsilankysi pas profesionalą, pati nusipirk mėgstamos spalvos dažų (geriausia – lengvai nusiplaunančių).

Tau pasisekė, kad radai šį straipsnį, nes iš tiesų „Instagram“ praleidau daugybę laiko, kol surinkau gražiausias ir įkvepiančias 2020 metų plaukų spalvų tendencijas. Taigi pradėk ruoštis naujai išvaizdai. Tiesiog pažadėk man, kad atsakingai perskaityti, kaip dažyti plaukus namuose (patarimas: daugiau nei dviem tonais tamsesniam atspalviui ar šviesesniam atspalviui, rinkis profesionalą), ok?

Tamsaus medaus atspalvio blondinė

Šis blondinės atspalvis yra mano mėgstamiausia plaukų spalvos tendencija 2020 metais. Tai puikiai tinka bet kokiam odos atspalviui, kiekvienam sezonui ir juos lengva prižiūrėti.

Žvilganti tamsiai ruda

Šiek tiek šviesesnė už juodą spalvą, itin sodri ir žvilganti. Tokį plaukų įvaizdį gali padėti sukurti ir namuose naudojami dažai, tereikia, kad jie būtų kokybiški.

Auksiniai akcentai

Norėdamos tokios plaukų spalvos, privalote apsilankyti pas profesionalų koloristą. Puikiai sumaišyti auksinius akcentus – sudėtinga užduotis.

Sidabrinė blondinė

Šis blondinė su sidabro atspalviais ateinančiais mėnesiais išliks itin populiari plaukų spalvos tendencija. Tai puikus atspalvis, nubloškiantis į ledo karalienės karalystę. Tiesiog trinkdamos galvą naudokite specialų šampūną, išryškinantį spalvą.

Alyviniai plaukai

Ir ši plaukų spalvos tendencija niekur nedings artimiausiu metu. Turėdamos tokius plaukus, neužmirškite kas savaitę naudoti plaukų kaukę.

Karamelės akcentai

Derinkite šokolado-rudos spalvos pagrindą su karamelės akcentais, kad atrodytumėte įspūdingai. Galite panaudoti ir blizgų purškiamą plaukų laką.

Demi Lovato’s Dip-Dye Ends

Tai puikus būdas išryškinti savo išvaizdą. Sukurkite jį taip, kaip tai padarė Demi. Nusidažiusios plaukus užrieskite plaukų galiukus garbanojimo lazdele.

Šokoladinis atspalvis

Tokio atspalvio plaukams svarbu suteikti sodrumo. Jei galite, paprašykite tokį šokoladinį atspalvį sukurti profesionalo, kuris sukurs ir šviesesnių rudų atspalvių akcentą – šukuosena atrodys įmantriau.

Sodri raudona

Purūs raudoni plaukai visuomet madingi! Ši sodri, šilta spalva atrodo nuostabiai. Naudokite šampūną be sulfatų, kad raudona spalva išliktų ilgiau.

Šešėliai

Šis efektas išryškėja tada, kai dažote šaknis tamsesne spalva nei likusieji plaukai, kad būtų sukurtas „šešėlių“ kontrastas. Rekomenduoju profesionalą, jei norite tobulų plaukų įvaizdžio.