Ką rašyti merginai?

Jums pavyko gauti patinkančios merginos kontaktus, bet nežinote, ką daryti toliau? Jei esate drovus ir nedrįstate jai paskambinti, tuomet parašykite žinutę – tai geriausias būdas užmegzti kontaktą.

Tyrėjai, nagrinėjantys bendravimo psichologiją, teigia, kad jautresniems ir drovesniems žmonėms bendrauti su nepažįstamais žmonėmis yra ypač sunku – kankina nerimas, stresas ir baimė. Tokiais atvejais patariama įvertinti santykį su pašnekovu ir nustatyti bendravimo lygmenį – lengvą ir paviršutinišką pokalbį; įdomų pokalbį, kurio metu išreiškiama savastis prisiimant tam tikrą vaidmenį; pokalbį, kai pasitikima pašnekovu ir dalijamasi jausmais bei pojūčiais; tiesioginį kontaktą, kai kalbamasi apie tai, kas tarp pašnekovų vyksta dabar. Norėdami gauti daugiau patarimų, kaip bendrauti (susirašinėti) su patinkančia mergina ir palaikyti įdomų pokalbį, skaitykite toliau.

1 DALIS. GERA PRADŽIA – PUSĖ DARBO

 1. Būkite originalus. Nusiųskite merginai tokį tekstą, kurį sukurti galėtų ne kiekvienas – pasisveikinti ar nusiųsti gražų jaustuką neužtenka. Reikia rasti būdą, kaip priversti merginą nusišypsoti ar sukelti susidomėjimą. Darykite viską, kad priverstumėte ją galvoti: „Šis vaikinas kažkuo ypatingas. Aš noriu jį pažinti geriau.“ Štai keletas būdų originalumui atskleisti:
 • Sužavėkite ją savo protu. Pasidalinkite su mergina šmaikščiais pastebėjimais, kurie atskleistų jūsų unikalų požiūrį į pasaulį.
 • Priverskite ją juoktis. Parodykite jai, kad galite būti išties sumanus, kad turite gerą humoro jausmą.
 • Pasakykite jai tai, ko ji dar nėra girdėjusi, bet nenaudokite banalių frazių. Jei ką tik išgirdote nuostabią naujieną, kuri, jūsų manymu, priverstų ją nustebti, pasidalykite ta naujiena. Vis tik rekomenduojama dalintis tik teigiamomis ir pozityviomis naujienomis, nepatariama šokiruoti.
 1. Užduokite gerus klausimus. Klausimas yra puikus būdas pradėti pokalbį, nes tada mergina žinos, kad laukiate jos atsakymo. Juk nenorite jos sugluminti ir versti galvoti „Ką turėčiau jam pasakyti?“ Tuomet užduokite kuo tikslesnius ir nesudėtingus klausimus.
 • Paklauskite kaip praėjo jos diena ar savaitė. Jei žinote, kad jos gyvenime įvyko kažkas svarbaus, paklauskite apie tai.
 • Įsitikinkite, kad į klausimą ji gali lengvai atsakyti. Neklauskite apie gyvenimo prasmę; geriau paklauskite merginos, ką ji veiks liepos 4 d.
 • Būkite paprastas. Vienas trumpas sakinys gali perduoti labai efektyvią žinutę.
 • Užduokite atvirus klausimus. Užuot klausęs: „Kada grįžai namo iš koncerto?“, paklauskite – „Kaip praėjo koncertas aną vakarą?“ Tai privers merginą atsakyti plačiau, pasidalinti savo potyriais. Jei užduosite klausimą, į kurį galima atsakyti tik vienu ar dviem žodžiais, pokalbis gali greitai nutrūkti arba net neprasidėti.
 1. Atkreipkite dėmesį į savo kalbos taisyklingumą, gramatiką. Tai gali atrodyti kvaila, tačiau prieš rašydami merginai turėtumėte nepamiršti rašybos taisyklių ir skyrybos ženklų. Neprivalote būti profesionaliu rašytoju, bet turėtumėte parodyti merginai, kad stengiatės ir gebate rašyti be klaidų.
 • Atkreipkite dėmesį į didžiųjų raidžių rašybą – nerekomenduojama jų rašyti, kad pašnekovei neatrodytų, jog ant jos šaukiate. Nevartokite per daug skyrybos ženklų, ypač šauktukų.
 1. Jei pirmą kartą susirašinėdami su mergina stengsitės per stipriai, ji tai supras. Nepamirškite būti savimi ir nesistenkite sakyti to, kas skamba dirbtinai, manydami, jog tai padarys įspūdį.
 • Nesiųskite jai per ilgo pranešimo. Vienas taiklus sakinys – tobulas variantas.
 • Nesistenkite atrodyti per daug juokingas. Jei juokas atsiranda natūraliai – puiku, bet jei po savo sakinių pastebite, kad rašote „hahaha“, tai reikėtų sustoti.
 • Atminkite, kad mergina tikriausiai irgi jaudinasi. Tiesiog būkite savimi.

2 DALIS. IŠLAIKYKITE JOS DĖMESĮ

 1. Įtraukite merginą į pokalbį. Parodykite merginai, kad sugebate palaikyti linksmą pokalbį telefonu. Ji tikrai pamanys, kad jūs esate labai komunikabilus. Jūsų tikslas – parašyti patinkančiai merginai, atskleisti jai dalelę savo asmenybės ir priversti ją norėti susipažinti su jumis artimiau. Jei iš pradžių sužavėsite merginą, ji norės su jumis bendrauti. Patariame:
 • Suraskite bendrą interesą. Nors nerekomenduojama kalbėti apie savo politinius ar religinius įsitikinimus, tačiau turėtumėte rasti bendrų interesų. Pavyzdžiui, patinkanti televizijos laida, mėgstama grupė ir pan.
 • Užsiminkite apie ką nors, kam jaučiate aistrą, pavyzdžiui, futbolą ar makaronų patiekalą. Tai puiki pokalbio tema.
 • Parodykite, kad esate pasirengęs skirti laiko jus dominantiems dalykams. Merginos žavisi tais, kurių gyvenimas įdomus.
 • Atskleiskite savo protinius gabumus. Jei ji pasako ką nors juokingo, atsakykite ne vien „ha ha“ – verčiau jai atsakykite šmaikšumu.
 1. Flirtas pasufleruos merginai, kad esate iš tikrųjų ja susidomėjęs. Svarbu flirtuojant nepersistengti. Patariame:
 • Būkite žaismingas. Tinkamu laiku parodykite jai savo šmaikštumą. Nei vienai moteriai nepatinka per daug susireikšminęs vaikinas.
 • Paerzinkite ją. Jei pakankamai gerai pažįstate merginą, švelniai paerzinkite ją ir palaukite, kol ji atsakys tuo pačiu. Tokiu būdu įsitikinsite, ar ji supranta, jog juokaujate.
 • Nebijokite siųsti šypsenėlių. Nors neturėtumėte jų per daug naudoti, tinkamai parinktas jaustukas yra puikus būdas flirtuoti.
 1. Parodykite, kad ji jums rūpi. Yra keli paprasti ir subtilūs būdai parodyti merginai, kad ji jums rūpi. Tinkamu laiku išsiųskite žinutę, kad galvojate apie ją ir kad ji jums svarbi. Štai kaip parodyti savo merginai, kad ji jums rūpi:
 • Parodykite, kad vertinate jos nuomonę. Paklauskite jos nuomonės tam tikra tema, pavyzdžiui, apie naują rodomą filmą ar naują restoraną.
 • Užduokite jai atvirus klausimus. Neturėtumėte būti pernelyg asmeniškas, tačiau paklauskite, ką ji veikia laisvalaikiu ar ką mėgsta veikti savaitgaliais.
 • Parodykite, kad prisimenate jūsų pokalbius. Jei ji jums pasakė, kad jos laukia didelis išbandymas, sužavėkite ją, prieš miegą palinkėdamas sėkmės.
 1. Turite būti tikri, kad simpatija yra abipusė ir kad ne bombarduojate jos nelaukiamais pranešimais. Galite parodyti, kad domitės ja, tačiau venkite įkyrių žinučių. Štai keletas būdų, kaip išvengti pernelyg stipraus dėmesio:
 • Įsitikinkite, kad pokalbį palaikyti suinteresuotos abi pusės. Jei nusiuntėte jai dešimt žinučių į vieną jos atsakymą, laikas sustoti.
 • Nesiųskite jai žinutės antrą kartą, jei nesulaukiate atsakymo į pirmąją. Jeigu jai prireiks dienos, kol ji jumis atsakys, tiesiog turėkite kantrybės. Jei atšauksite tekstą praėjus penkioms minutėms po to, kai ji pagaliau atsakys, atrodysite apgailėtinai. Būkite kantrus ir pasitikėkite savimi.
 • Venkite per daug jaustukų. Nors kartais tinkamai panaudotos šypsenėlės yra puikus būdas flirtuoti – nepersistenkite.
 • Venkite perteklinių skyrybos ženklų ar didžiųjų raidžių.

3 DALIS. POKALBĮ BAIKITE GALINGAI

 1. Žinokite, kada laikas baigti pokalbį. Jei norite, kad mergina nenustotų jumis domėtis, turėtumėte tinkamu laiku baigti pokalbį. Nesvarbu, ar mergina atrodo užsiėmusi, ar jūs neturite ką pasakyti – svarbu žinoti, kada nustoti jai rašyti žinutes. Štai keletas ženklų, rodančių, kad turėtumėte nutraukti pokalbį:
 • Jei mergina visada baigia pokalbį pirma, galbūt turėtumėte kurį laiką vengti jai rašyti žinutes ir palaukti, kol ji pati ką nors parašys.
 • Jei mergina jums atsako tik vienu žodžiu, ji gali būti per daug užsiėmusi arba nepakankamai suinteresuota jumis.
 • Jei mergina neatrašo valandą ar net kelias dienas, padarykite susirašinėjimo pertraukėlę. Gerbkite tai, kad ji turi savo gyvenimą ir judėkite savo gyvenimo keliu. Nenusiminkite, išlikite ramus ir pozityvus. Dar ne viskas prarasta.
 1. Palaikykite gerą toną. Visada turėtumėte palikti pokalbį atvirą, kad jį būtų galima bet kada pratęsti. Tai yra lengva, užtenka pasakyti merginai, kad lauksite su ja pokalbio vėliau arba papasakoti, ką veiksite tą vakarą, kad galėtumėte tai vėliau aptarti. Štai ką turėtumėte padaryti pokalbio pabaigoje:
 • Pasakykite jai, kad tikitės, jog ji smagiai praleis laiką.
 • Raskite subtilų būdą, kaip pranešti jai, kad galvosite apie ją.
 • Parašykite „labanakt“ tinkamu metu (žinoma, iš pradžių venkite tai daryti, įsitikinkite, kad simpatija yra abipusė. Priešingu atveju jūsų žinutės gali erzinti).
 • Praneškite jai, kur einate. Gal ji tai priims kaip užuominą, jog norėtumėte su ja susitikti.
 1. Jei užmezgėte ryšį ir manote, kad puikiai leidžiate laiką kalbėdami, tada ženkite pirmyn – pasiūlykite jai susitikti. Tegul toks momentas ateina natūraliai. Blogiausia, kas gali nutikti, ji pasakys „ne“, bet tai nebus pasaulio pabaiga. Jei viskas gerai, tada eikite į pasimatymą. Štai kaip galite tai padaryti:
 • Jūs neturite būti oficialus. Galite tiesiog pasakyti jai, kad einate į barą, restoraną ar koncertą su keliais draugais ir paklausti, ar ji su savo draugėmis norėtų prisijungti.
 • Jei ilgai susirašinėjote, galite tiesiog pasakyti: „Mielai pratęsčiau šį pokalbį per pasimatymą. Kaip būtų smagu, jei mes bendrautume skanios vakarienės metu.“ Tai jau pasimatymas.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 1. Kaip pradėti pokalbį su mergina?

Kartais sunku pradėti pokalbį. Galite tiesiog pajuokauti ir pažiūrėti, kaip mergina reaguoja. Galite paklausti, kokia buvo jos diena, kad parodytumėte, jog jus domina tai, ką ji veikia.

 1. Kaip man neatrodyti lipšniam?

Neatsakykite iškart į jos žinutes, elkitės taip pat, kaip ir ji. Jei ji jums atsakys po 5 minučių, atsakykite maždaug per tiek pat laiko.

 1. Kokie dalykai parodys jai, kad ja domiuosi?

Užduokite merginai klausimų apie ją, pavyzdžiui, apie jos pomėgius, mėgstamą muziką ar tai, ką ji veikė savaitgalį. Parodykite susidomėjimą tuo, ką ji sako, net jei tai jums neatrodo labai įdomu. Galiausiai, pagirkite jos pasiekimus ir išvaizdą, bet tik tada, jei ji juos pamini (t. y. jei ji pakomentuoja testo rezultatą arba parodo nuotrauką). Nepersistenkite su komplimentais, tai gali ją sugluminti.

 1. O jei ji pasakys, kad bendravimas su manimi – laiko švaistymas?

Tada nebegaiškite savo laiko kalbėdamiesi su ja. Susiraskite kitą partnerę.

 1. Ar sunku užkalbinti patinkančią merginą?

Ne. Tiesiog parašykite jai žinutę. Blogiausia, kas jums gali nutikti, yra tai, kad ji neatrašys arba atrašys ką nors nemalonaus. Tokiais atvejais susiraskite naują simpatiją.

 1. Ką reiškia, jei mergina man pasakė, kad ją kamuoju, bet vėliau pripažino, jog tai pokštas?

Gali būti, kad ji tiesiog pajuokavo, bet iš tikrųjų, labiau tikėtina, kad ji norėjo jus paerzinti ir vėliau dėl to susigėdo.

 1. Ką reiškia, jei mergina man siunčia „Aš myliu tave“ pranešimą, o vėliau pasako, kad ne ten išsiuntė?

Ji gali flirtuoti arba iš tiesų padarė klaidą. Atrašykite jai ir paklauskite, kam ji norėjo išsiųsti žinutę.

 1. Ar gali būti, kad mano simpatija manęs nemėgsta, jei ji ilgai neatsako į mano žinutes, sakydama, kad ji turi atlikti namų darbus?

Gali būti, kad ji iš tiesų turi griežtą grafiką ir negali dažnai rašyti žinučių. Tačiau gali būti, kad jūs jai nepatinkate. Per sunku atsakyti į šį klausimą.

 1. Kaip sužinoti, ar patinku merginai?

Jei ji randa laiko bendrauti su jumis – tai puikus įrodymas, kad merginai patinkate. Atsižvelkite į jos kūno kalbą. Pavyzdžiui, jei jos kojos yra nukreiptos į jus, kol ji kalba, tai gali reikšti, kad ji domisi jumis; taip pat, jei ji pasilenkia į jus, kai kalbate, tai rodo jos prielankumą jums. Jos žaidimas su plaukais taip pat gali būti nuoroda į simpatiją.

 1. Kaip aš galiu paskatinti merginą manimi domėtis?

Sužinokite, kas jai patinka (gali padėti pokalbis su draugais) ir pabandykite rasti bendrų pomėgių. Kalbėkite apie savo pomėgius, užduokite jai klausimų apie ją ir naudokite kūno kalbą, rodančią, kad ja domitės.

PATARIMAI

 • Nesiųskite jai žinutės kas minutę tikėdamiesi, kad ji atsakys. Nepamirškite, kad ji turi kitų veiklų.
 • Jei mergina jums neatsako iš karto, būkite kantrūs. Nesiųskite jai pakartotinės žinutės su klaustuku.
 • Atkreipkite dėmesį į jūsų pokalbių trukmę. Jei jie trunka kelias valandas, tada yra tikimybė, kad jūs jai patinkate! Jei manote, kad ji stengiasi palaikyti pokalbį tiek pat kiek ir jūs, tai taip pat yra geras ženklas. Nepamirškite padaryti pertraukos tarp pokalbių. Jei ji jums parašys žinutę po kelių dienų, tai gali reikšti, kad ji trokšta pabendrauti su jumis arba ji galvoja apie jus.
 • Jei galite, palyginkite, kiek ji rašo žinučių jums ir kiek kitiems savo draugams. Pabandykite jai pasakyti, kad jei ji sutinka, rodysite jai daugiau dėmesio nei kitiems žmonėms; tai privers ją pasijusti ypatinga!
 • Nepamirškite iškart atsakyti į jos žinutes.

Atliktas ne vienas tyrimas, įrodęs, kad iš tiesų neegzistuoja jokie bendravimo sunkumai, viskas sukuriama žmogaus galvoje ir priklauso nuo jo mąstymo, požiūrio ir nusiteikimo. Tad būkite drąsus, ryžtingas ir pasitikintis savimi.