Ką Daryti Su Senu Automobiliu?

Jei jūs turite seną automobilį, kuris dar važiuoja arba galbūt jau nebe, tada tikriausiai svarstote, ką su juo daryti. Vieni automobilio atsikratymo būdai yra ilgi ir varginantys, o ir vargo neatpirks net gauti pinigai. Kiti būdai – nors ir gausite galbūt menkesnę pinigų sumą, tačiau nereikės vargti ir gaišti brangaus laiko. Taigi, aptarkime geriausius būdus atsikratyti seno automobilio.

Parduokite seną automobilį supirkėjams:

Seno automobilio pardavimo procesas dažniausiai yra varginantis procesas, kuris reikalauja ir pastangų, ir išlaidų. Prieš parduodant automobilį turite suremontuoti ir išvalyti, o visi šie dalykai reikalauja išlaidų, tačiau yra daug greitesnis būdas, kuris netgi nereikalauja išlaidų – automobilio pardavimas supirkėjams. Senų automobilių supirkėjai dažniausiai siūlo sumą už automobilį pagal tos dienos metalo kainą. Jūs nepatirsite jokių išlaidų bandydami parduoti automobilį, anaiptol gausite nemenką sumą ir nepatirsite jokių rūpesčių. Naudotų automobilių supirkėjai taupo jūsų brangų laiką, nes jums nereikia niekuom rūpintis. Jums tereikės susitarti dėl susitikimo jums patogiu metu, kad būtų įvertinta galutinė automobilio kaina ir automobilis paimtas.

Parduokite seną automobilį skelbimuose:

Parduoti seną, tačiau dar važiuojantį, automobilį kai kuriems žmonėms gali atrodyti varginantis procesas. Jei nuspręsite parduoti automobilį naudodamiesi internetiniais skelbimais, tada iš karto turite susitaikyti su ta mintimi, kad pardavimas gali užtrukti. Norint įdėti skelbimą, jūs turite:

  • sutvarkyti ir nuplauti automobilį;
  • nufotografuoti automobilį;
  • įdėti skelbimą su aprašymu ir nuotraukomis;
  • nuolat atnaujinti skelbimą, jei jis ilgą laiką nesulaukia dėmesio.

Jei jus vargina nuolatiniai skambučiai, kai susidomėję asmenys nori kažko paklausti, tada geriausia nesirinkti šio būdo automobilio pardavimui. Be to, automobilio pardavimui geriausia pasirinkti populiarų internetinių skelbimų tinklalapį, nes jei jis nėra populiarus, tada greičiausiai niekas automobiliu nesusidomės. Rekomenduojama neapsiriboti vos vienu skelbimų puslapiu, taip pat naudinga išnaudoti ir socialinių tinklalapių galimybes. Kuo skelbimas bus labiau matomas, tuo didesnė tikimybė, kad atsiras susidomėjęs asmuo.

Priduokite seną automobilį į metalo laužą:

Jei automobilis jau yra išregistruotas, tada galite seną automobilį priduoti į metalo laužo supirktuvę. Jei dar to nepadarėte, pirmiausia reikėtų priduoti automobilio numerius “Regitrai”, tada automobilis bus išregistruotas ir nebegalėsite ekploatuoti jo kelyje. Dabar galite priduoti automobilį į metalo laužą. Kai kurios metalo laužo supirktuvės pačios pasiima senus automobilius, o už šią paslaugą reikia sumokėti. Į kai kurias metalo laužo supirktuves seną automobilį teks savo transportu pristatyti, o tai pareikalaus papildomų išlaidų. Už automobilį turėtumėte gauti sumą, paskaičiuotą pagal tos dienos metalo kainą. Tačiau turite žinoti, kad nuo viso automobilio svorio bus nuskaičiuojamas tam tikras plastikinių ir kitų nemetalinių automobilio dalių svoris, už kurį negausite pinigų.

Išardykite seną automobilį dalimis:

Išardyti seną automobilį dalimis ir jas išrūšiuoti gali ilgai užtrukti, tačiau būsite įsitikinęs, kad visos dalys bus utilizuotos ar perdirbtos. Didžiausia automobilių detalių dalis yra metalai, kuriuos galite priduoti į metalo laužą. Likusios dalys yra plastiko, popieriaus, stiklo ir gumos atliekos. Jas galite surūšiuoti į atitinkamus šiukšlių konteinerius. Tokias atliekas, kaip senos padangos, galima nemokamai palikti autoservisuose, jei jas keičiate. Taip pat pirkėjas į padangų prekybos vietą gali atvežti tiek vienetų padangų atliekų, kiek jų ir pirko. Be to, naudotos padangos, sena alyva, įvairūs filtrai, aušinimo skystis, seni akumuliatoriai iš gyventojų yra nemokamai surenkami didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Automobilių sėdynės, bamperiai, posparniai, salono dalys ir kitos didelės automobilių detalės taip pat gali būti priduodamos šiose aikštelėse. Langai ir veidrodėliai turėtų keliauti į stiklo konteinerį. Taip pat verta žinoti, kad jei remontuojate automobilį autoservise, jo darbuotojai privalo pasirūpinti visų neveikiančių detalių utilizavimu. Jūs neprivalote jų pasiimti.