Automobilių Pardavimo Svetainės Europoje

Nesvarbu, ar jūs tik ieškote savo pirmojo naudoto automobilio, ar esate klasikinio automobilio entuziastas, stebintis tą retą automobilio modelį, o gal norite rasti pirkėją savo naudotam automobiliui, tada šitos naudotų automobilių pardavimo internetinės svetainės kaip tik jums. Jos su paprastina pardavimo – pirkimo procesą, nes pateikia išsamius automobilių paieškos sąrašus, automobilių aprašymus ir pirkėjų vadovus, o taip pat padeda automobilių savininkams rasti pirkėją (-us). Pirkdami ar parduodami savo naudotą automobilį raskite geriausią kainą šiose internetinėse svetainėse. Apžvelkime geriausius naudotų automobilių pardavimo – pirkimo internetines svetaines pagal reputaciją, paieškos įrankius, kainas, pirkėjo išteklius ir kt.

7 geriausi pasirinkimai:

 1. AutoTrader” – geriausias apskritai;
 2. CarsDirect” – geriausias pagrindinis variantas;
 3. Hemmings” – geriausiai tinka klasikiniams automobiliams;
 4. Autolist” – geriausia mobiliesiems;
 5. CarGurus” – geriausiai tinka pigiems automobiliams;
 6. AutoTempest”- geriausias variantų palyginimui;
 7. Cars & Bids”- geriausia aukciono svetainė.

“AutoTrader”:

“AutoTrader” buvo įkurta 1997 metais ir buvo pirmoji visoje šalyje veikianti naujų ir naudotų automobilių internetinė svetainė, kuri turi gerą reputaciją ir pasiekiamumą. Viena geriausių šios internetinės svetainės funkcijų yra išplėstinė paieškos funkcija, kurios dėka milijonų sąrašų rūšiavimas neatrodo baisus, todėl galima lengvai rasti norimą automobilį. Be markės, modelio ir metų, svetainė siūlo išsamius filtrus, kurie leidžia vartotojui pasirinkti bet kokius paieškos kriterijus, pvz., dujų ridą, išorės ir vidaus spalvas, transmisijos tipą, technologiją ir dar daugiau. Ši internetinė svetainė sąraše pirmauja kaip apskritai geriausias naudotų automobilių tinklalapis ir kaip labiausiai pripažinta automobilių pirkimo ir pardavimo internetinė automobilių rinka. Ši svetainė turi daugybę sąrašų ir išplėstinės paieškos įrankį, kuris leidžia lengvai surasti arba parduoti norimą automobilį.

“AutoTrader” skelbia daugybę šaltinių automobilių pirkėjams ir pardavėjams, pvz., išsamius instrukcijų vadovus, dabartines automobilių apžvalgas, tyrimus ir naujienų straipsnius, automobilių mokėjimo ir finansavimo skaičiuokles ir netgi galimybę kreiptis dėl paskolos ar automobilio draudimo. Tačiau norint įkelti skelbimą į šią internetinę pardavimo svetainę reikės susimokėti, o kainos svyruoja nuo 21 iki 77 eurų, į kurią įeina 3-30 nuotraukų ir ataskaitos, rodančios peržiūrų skaičių. Papildomos funkcijos kainuoja 13-17 eurų ir apima transporto priemonių istorijos ataskaitą, aukščiausią vietą paieškose ir papildomas nuotraukas. Po pirmojo apmokėjimo skelbimas gali būti atnaujinamas 30 dienų.

Kodėl verta rinktis?

 • Daugiau nei trys milijonai sąrašų visoje šalyje;
 • Paieška su bet kokiais parinkties ar funkcijų filtrais;
 • Automobilių tyrimo, finansavimo ir draudimo paslaugos.

Užeiti į svetainę

Kokie minusai?

 • Mokestis už įrašo paskelbimą;
 • Prastas transporto priemonės tikrinimo procesas;
 • Prekybos apribojimai pagal vietą.

“CarsDirect”:

“CarsDirect” svetainė įkurta 1998 metais ir buvo pirmoji internetinė svetainė, kuri padėjo prekiautojams parduoti automobilius internete. “CarsDirect” ne tik rodo vietinių pardavėjų sąrašus, bet ir pristatomi geriausi vietinių pirkėjų pasiūlymai, taip pat būsimi sezoniniai pasiūlymai ir būsimų modelių kainos. Nors šios svetainės paieškos filtrai nėra tokie išsamūs, tačiau paieškos puslapyje rodoma viskas, ką pirkėjas turi žinoti ir netgi yra mygtukas, kuris pirkėjus tiesiogiai nukreipia į pardavėjų svetainės įrašą.

“CarsDirect” internetinė automobilių pardavimo svetainė suteikia automobilių pirkėjams paprastą būdą palyginti vietinių atstovybių sąrašus. Tai yra nesudėtinga svetainė, turinti paprastą paieškos sistemą ir patogius automobilių paieškos įrankius, kurie leidžia nesudėtingai surasti norimą automobilį. Taip pat “CarsDirect” siūlo daugybę išteklių automobilių pirkėjams, pvz., apžvalgas, automobilių naujienas, vaizdo įrašus ir ataskaitas, be to vartotojai netgi gali išsaugoti savo mėgstamas paieškas ir sukurti el. pašto įspėjimus, atsižvelgdami į tikslų ieškomo automobilio tipą ir sandorį.

Šioje svetainėje taip pat galima ieškoti sandorių, kur automobiliai parduodami su paskola, o pirkėjas yra nukreipiamas į paprastą keturių žingsnių paskolos paraišką, kuri užpildoma vos per 60 sekundžių. Tada paraiška yra išsiunčiama “CarsDirect” skolintojų tinklui ir pateikiamas finansavimo galimybių sąrašas su numatytomis mėnesinėmis įmokomis. Be to, pirkėjai gali tiesiogiai kreiptis į pardavėją ir susitarti dėl finansavimo galimybių.

Kodėl verta rinktis?

 • Greitai rasite vietinių pardavėjų pasiūlymus;
 • Galite kreiptis dėl paskolų su nedideliu kreditu ar be jo;
 • Greitas ir lankstus klientų aptarnavimas.

Užeiti į svetainę

Kokie minusai?

 • Pateikiami tik prekiautojų sąrašai – nėra privačių pardavėjų;
 • Sąraše nurodytos kainos ne visada būna tikslios;
 • Gali prireikti įmokos už automobilį.

“Hemmings”:

“Hemmings” buvo sukurtas 1954 metais kaip mažas vos keturių puslapių žurnalas, o dabar yra pirmaujanti klasikinių automobilių internetinė svetainė, kurioje yra 20 000 automobilių skelbimų. Nors “Hemmings” svetainės konkurentas “ClassicCars.com” turi daugiau skelbimų – 40 000, tačiau “Hemmings” gali pasigirti klasikinių automobilių dalių paieškos baze ir produkcijos su klasikiniais automobilių atvaizdais pasirinkimu, pvz., drabužių, knygų, sieninių kalendorių ir kt. 

“Hemmings” siūlo daugybę reklamos paketų, priklausomai nuo kiekvieno pardavėjo poreikių, pvz., pardavėjas gali paskelbti dviejų savaičių trukmės aukcioną už 85 eurus, kuriame yra parašytas skelbimas, neribotos nuotraukos ir vaizdo įrašai, bei šešių mėnesių trukmės reklama. “Hemmings” siūlo du kainų paketus: sidabro – už 110 eurų, į kurį įeina mažas 35 žodžių skelbimas bei iki 35 nuotraukų, ir aukso – už 161 eurą, į kurį įeina didelis 75 žodžių skelbimas bei iki 50 nuotraukų, kurie yra rodomi vieną mėnesį “Hemmings Motor News” žurnale ir šešis mėnesius internete.

“Hemmings” yra internetinė klasikinių automobilių nuo 1930-ųjų m. iki 1980-ųjų m. ir jų dalių rinka, kurioje galima rasti automobilių entuziastų tinklaraštį, naujienlaiškį ir informaciją apie vietinius aukcionus bei automobilių klubus, todėl ši svetainė yra senovinių automobilių mylėtojų svajonė. Joje taip pat galima rasti ir kainų vadovus, ir pirkimo patarimus, ir virtualius prekiautojus.

Kodėl verta rinktis?

 • Čia galima rasti tinklaraštį ir naujienlaiškį klasikinių automobilių mėgėjams;
 • Galima pirkti ir parduoti klasikinius automobilius bei jų dalis;
 • Ši svetainė yra pigesnė už savo konkurentą “ClassicCars.com”.

Užeiti į svetainę

Kokie minusai?

 • Būtinas prisijungimas;
 • Sąrašas išlieka tik nuo trijų iki šešių mėnesių;
 • Mažiau įrašų nei konkurento “ClassicCars.com”.

“Autolist”:

“Autolist” svetainė įkurta 2014 metais ir siūlo daugiau nei 1,3 mln. unikalių svetainės lankytojų ir yra tinkama mobiliesiems telefonams. Tai yra unikali svetainė, kuri vienoje vietoje renka  automobilių sąrašus iš daugybės naudotų automobilių programų ir svetainių. “Autolist” programa buvo atsisiųsta daugiau nei 7 mln. kartų, nes ja yra labai paprasta naudotis. Ši interneto svetainė ir programėlė leidžia lengvai naršyti milijonus naudotų automobilių sąrašus, kurie sudaryti iš automobilių pirkimo ir pardavėjų svetainių.

Internetinėje svetainėje ir programėlėje yra pateikiama vertinga informacija apie kiekvieną transporto priemonę, kainų pokyčius ir automobilio ataskaitas. Be to “Autolist” siūlo programą “Listimate”, kuri palygina konkretaus automobilio kainą kituose aukcionuose ir pateikia geriausią pasiūlymą. Prisiregistravę gausite nemokamą paskyrą ir galėsite nustatyti transporto priemonių el. pašto įspėjimus pagal konkrečius paieškos kriterijus. “Autolist” taip pat lygina vietinių automobilių pardavėjų kainas, kad padėtų sutaupyti pirkėjui pinigų.

Kodėl verta rinktis?

 • Sudaro sąrašus iš daugybės naudotų automobilių svetainių;
 • Geriausiai įvertinta programa mobiliesiems telefonams;
 • Sąžiningas kainų palyginimo įrankis.

Užeiti į svetainę

Kokie minusai?

 • Nėra galimybės įdėti skelbimų;
 • Nėra finansavimo priemonių ir galimybių.

“CarGurus”:

“CarGurus” įkūrė 2006 m. “TripAdvisor” įkūrėjas Langley Steinert, kad padėtų vartotojams paskelbti klausimus ir apžvalgas apie automobilius bei vietinius pardavėjus. Vėliau įmonė į savo svetainę įtraukė prekyvietę su automobilių vertinimo įrankiu, o sujungus internetinę automobilių prekyvietę su pažangiomis tyrimų priemonėmis, kurios tiksliai įvertina tikrąją transporto priemonės rinkos vertę, šis tinklalapis tapo geriausia naudotų automobilių svetaine pigiems automobiliams. Be to, ši svetainė siūlo daugybę automobilių apžvalgų ir kitų tyrimų, padedančių informuoti automobilių pirkėjus apie naujų ir naudotų automobilių kokybę. Į šią svetainę skelbimą galite įdėti nemokamai, tačiau jei pavyks parduoti, turėsite sumokėti 85 eurus už šį sandorį.

“CarGurus” iš daugelio kitų internetinių automobilių rinkų išsiskiria tuo, kad kiekvienam automobiliui suteikiamas sandorio įvertinimas ir rezultatai rūšiuojami nuo geriausio iki brangiausio, o geriausius balus gauna tik tie prekiautojai, kurie nuolat siūlo geriausius pasiūlymus. “CarGurus” taip pat naudoja pažangius algoritmus, kurie palygina kiekvieną automobilio detalę su panašiais automobiliais rinkoje, kad įvertintų automobilio vertę. Informacija apie tai, kiek laiko automobilis buvo įtrauktas į sąrašą, ar jo kaina per tam tikrą laiką nukrito ar pakilo, padeda pirkėjams žinoti, ar tai geras pasiūlymas, ar verta derėtis.

Kodėl verta rinktis?

 • Išplėstinės kainodaros priemonės;
 • Klausimų ir atsakymų lenta;
 • Nemokamas automobilių reklamavimas.

Užeiti į svetainę

Kokie minusai?

 • Nėra pardavėjų patikrinimo;
 • Mokestis, kai automobilis parduodamas.

“AutoTempest”:

“AutoTempest” buvo įkurtas 2008 m. kaip internetinis automobilių skelbimų sąrašas. Tai geriausia svetainė variantų palyginimui, nes renka duomenis iš daugybės duomenų bazių. Dar vienas pliusas, kurį turi ši svetainė yra ta, kad gali automatiškai filtruoti jūsų vietovės įrašus, be to vartotojas gali pats pasirinkti svetaines, kuriose nori gauti rezultatų, taip patikslindamas paiešką.

Nors “AutoTempest” nesiūlo tiek daug paieškos galimybių, tačiau vartotojai gali ieškoti pagal pagrindinius paieškos kriterijus, pvz., ridą, kainą, vertę ar yra ataskaita, o paieškas galima išsaugoti. Ši svetainė taip pat siūlo daug naudingų šaltinių automobilių pirkėjams, pvz., automobilių apžvalgas, pirkėjų vadovus, derybų patarimus ir dar daugiau. 

Kodėl verta rinktis?

 • Sudaro sąrašus iš daugybės svetainių;
 • Išmanioji paieška;
 • Automobilių kainodaros įrankis padeda pirkėjams rasti geriausius pasiūlymus. 

Užeiti į svetainę

Kokie minusai?

 • Netikrina sąrašų;
 • Nėra galimybės pirkti automobilių internetu.

“Cars & Bids”:

“Cars & Bids” buvo įkurtas 2020 m. automobilių apžvalgininko Doug DeMuro, kad padėtų šiuolaikiniams automobilių entuziastams greitai ir saugiai pirkti ir parduoti automobilius. Šia svetaine lengva naudotis ir ji skirta apsaugoti tiek pirkėjus, tiek pardavėjus. “Cars & Bids” yra geriausia internetinio aukciono svetainė, kurioje yra maži mokesčiai ir kuri skirta automobiliams nuo devintojo dešimtmečio ir naujesniems. “Cars & Bids” kuo greičiau surašo automobilius ir bendradarbiauja su pardavėjais, kad išsiaiškintų geriausią tvarkaraštį, todėl šis bruožas šią svetainę iš kitų internetinių aukcionų tinklalapių. “Cars & Bids” taip pat siūlomas paprastas pateikimo procesas, kuris leidžia pardavėjams greitai sužinoti, ar jų automobilis bus priimtas.

Siekdamas apsaugoti automobilių pirkėjus, “Cars & Bids” svetainė nemokamai pateikia transporto priemonių istorijos ataskaitą apie kiekvieną aukcione parduodamą transporto priemonę, todėl neprašo pardavėjo už ją susimokėti. Ši internetinė svetainė siūlo mažesnius mokesčius nei kitos aukcionų svetainės, todėl ima 42-76 eurus už sąrašą ir 4,5 proc. pirkėjo mokestį (ne mažiau nei 192 eurus ir ne daugiau kaip 3825 eurus). Čia taip pat pateikiamas išsamus pirkimo ir pardavimo proceso aprašymas.

Kodėl verta rinktis?

 • Maži sąrašo ir komisiniai mokesčiai;
 • Kiekvienam parduodamam automobiliui pateikiama ataskaita;
 • Svarbiausias pirkėjo ir pardavėjo saugumas.

Užeiti į svetainę

Kokie minusai?

 • Nėra automobilių, pagamintų iki 1980 m.;
 • Nėra finansavimo galimybių;
 • Nėra pirkėjo ir pardavėjo įrankių ar išteklių.

Apibendrinant:

Naudotų automobilių svetainių yra tiek, kiek yra naudotų automobilių tipų, pirkėjų ir pardavėjų, tačiau nepaisant to “AutoTrader” išsiskiria iš kitų tuo, kad turi ilgą naudotų automobilių pardavimo internete istoriją ir išplėstinius paieškos įrankius, kurie leidžia greitai ir lengvai rasti geriausią automobilį. Jei norite supaprastintos paieškos, tada rinkitės “CarsDirect”, kuri leidžia pirkėjams palyginti vietinių prekiautojų sąrašus. “Autolist” siūlo geriausią patirtį apsiperkant mobiliąja programėle. Jei kalbėsime apie kainą, tada “CarGurus” yra unikalus tuo, kad pasiūlymų įvertinimas padeda pirkėjams rasti geriausią kainos ir kokybės santykį. O jei vertinate klasikinius automobilius, vertėtų rinktis “Hemmings”, kurie siūlo daugybę klasikinių automobilių sąrašų, automobilių dalių, parodų ir pokalbių, kad tik patenkintų senovinių automobilių entuziastus. Jei jūs domitės unikaliais automobiliais, vertėtų rinktis “Cars & Bids”, nes jis siūlo automobilius nuo 1980-ųjų metų. Taigi, rinktis Jums…