Automobilių Parodos Vokietijoje 2021 Metais

Automobilių paroda – paroda, kurioje pristatomi nauji, jau gaminami, koncepciniai ar net jau nebegaminami automobilių modeliai. Automobilių parodose gamintojai dažnai pristato kitų metų modelius, bet pastaruoju metu daug automobilių parodų sukasi apie hibridinius automobilius ir elektromobilius, iššūkius su kuriais susiduriama elektromobilių įkrovimo infrastruktūroje, taip pat  apie elektrifikavimą ir naujausias technologijas. 

„Green Auto Summit 2021“

„Green Auto Summit 2021“ paroda vyks Štutgarto „Carl Benz“ arenoje, spalio 25-26 dienomis.

Parodos organizatoriai kartu su rėmėjais ir pranešėjais sukūrė įvairią dviejų dienų programą, kuri apima įdomias temas ir atsako į kai kuriuos svarbiausius klausimus, pvz.: su kuriais susiduriama elektromobilių įkrovimo infrastruktūroje, transporto priemonių išmetamųjų teršalų standartuose, elektrifikavime, naujausiose technologijose ir ateities perspektyvų sektoriuose. Dvi dienas vyksiančioje parodoje iš viso bus 30–35 pranešėjai.

Pagrindinės temos:

 1. Transporto priemonių išmetamų teršalų standartai ir kontrolės metodai;
 2. Elektrifikacija – jėga kraštovaizdžio ardyme;
 3. Mobilumo matmenys;
 4. Naujausios technologijos ir naujovės EV rinkoje;
 5. EV įkrovimo infrastruktūra;
 6. Žaliasis automobilis – ateities perspektyva.

Jei apie temas norite pasiskaityti plačiau, tai galite padaryti čia.

Pranešėjai:

Parodoje jūsų laukia daugiau nei 30 pranešėjų, 100 pramonės delegacijų, daug kontaktų ir puikios emocijos bei pasakojimai apie žalią ir tvarią ateitį. Čia galėsite klausytis įtakingiausių automobilių pramonės ekspertų iš garsiausių pasaulio kompanijų ir išskirtinių nišinių žaidėjų, pvz.:

 • Roger Atkins, kuris yra „Electric Vehicles Outlook Ltd.“ generalinis direktorius.
 • Pawel Ochynski – „CEO and Owner Green Cell“ generalinis direktorius, kuris yra vienos iš sparčiausiai augančių įmonių, kuriai tvarumas yra svarbiausias, Europoje įkūrėjas. 
 • Christina Bu, vadovauja „Norsk elbilforening“ (Norvegijos EV asociacija) ir būdama elektrinio mobilumo ekspertė dažnai susitinka su originalios įrangos gamintojais ir konsultuoja politikus bei vyriausybines institucijas iš įvairių šalių.
 • Jochen Tueting yra „Cherry Europe GmbH“ generalinis direktorius, išmanantis apie transporto priemonių inžineriją.
 • M. Gürcan Karakaş yra Turkijos mobilumo prekės ženklo „TOGG“, bendros pramonės ir technologijų valdybos Turkijoje kartu su Turkijos prekybos ir pramonės rūmais, generalinis direktorius.

Ir dar daugelis kitų, todėl jei norite plačiau pasiskaityti apie pranešėjus, tai padaryti galite čia.

Parodos programa:

Tvarumo tema dabar yra dar svarbesnė, automobilių gamintojai daugiau dėmesio skiria elektromobiliams ir ekologiškiems sprendimams, todėl parodoje bus kalbama apie CO2, taisyklių poveikį didėjančiai elektrinių transporto priemonių paklausai, naujus standartus, tikslus ir jėgos pavaros scenarijus. Kadangi elektromobilių įkrovimo infrastruktūra greitai keičiasi, kad atitiktų daugumą klientų poreikių, pranešėjai aptars saugų ir viešą apmokestinimą, taip pat iššūkius ir galimybes. Be to, negalima nepastebėti ateities perspektyvų, todėl taip pat bus atsižvelgiama į tokias temas kaip tvaraus judumo perspektyva, „Brexit“ ir draudimas naudoti benziną ir dyzeliną iki 2030 m.

„Green Auto Summit 2021“ bus padalinta į dvi atskiras erdves: 

 • konferencijų salę – konferencijos sesijas sudarys individualūs pranešimai ir diskusijos, o pertraukų metu dalyviai demonstruos pažangiausias technologijas;
 • parodų zoną.

Taip pat bus įspūdinga vakaro programa, kurioje kiekvienas dalyvis galės tęsti diskusijas su kolegomis pramonės ekspertais, taip pat sustiprinti naujai sukurtus ryšius.

“IAA MOBILITY 2021”

Konferencija vyko nuo rugsėjo 7 iki 12 dienos. Šešias dienas Miunchene vykusioje konferencijoje dalyvavo apie 750 įmonių – tai buvo „BOSCH“, BMW, „Huawei“, „MAGNA“, „Mercedes Benz“, „Schaeffler Technologies“ ir „Volkswagen“. Daugiausia dėmesio buvo skiriama visų rūšių mobilumo sprendimams: pradedant nuo autonominių transporto priemonių iki dviračių, „eScooters“ ir novatoriškais vietinio viešojo transporto modeliais. 

Miunchene dalyvavo daugiau nei 900 žinomų vadovų, ekspertų, mokslininkų ir NVO atstovų iš viso pasaulio, pvz.:

 • SCHILLER – Christopher von Deylen pardavė daugiau nei penkis milijonus įrašų ir dirba su tokiomis tarptautinėmis žvaigždėmis kaip Lang Lang, Mike Oldfield ir Sarah Brightman, be to, yra pirmasis Vakarų menininkas, koncertavęs Irane.
 • Angela Merkel – Vokietijos kanclerė.
 • Cristiano Amon yra „Qualcomm Incorporated“ prezidentas ir vykdomasis direktorius, taip pat dirba bendrovės direktorių valdyboje.

Konferencijoje buvo kalbama apie rytojaus mobilumą. Vizualios koncepcinės transporto priemonės, elektromobilumas, alternatyvios pavaros, išmanieji miestai, trikdžiai – tai tik dalis temų apie mobilumo pasaulį, kurios buvo aptariamos. 

„Intercharge Network Conference 2021“

Konferencija, kuri yra nemokama visiems žmonėms, vyko 2021 m. rugsėjo 22 ir 23 dienomis. Organizatoriai pritraukė pasaulinio mąstymo lyderius, kurie specializuojasi mobilumo, energetikos ir programinės įrangos pramonėse ir nagrinėja rytojaus judrumo pasaulį visais įmanomais kampais.

Konferencijoje dalyvavo daug pranešėjų, pvz.:

 • Aleksander Rajch – valdybos narys;
 • Anton Achatz – vykdantysis direktorius, kuris savo karjerą pradėjo energetikos sektoriuje bei studijavo mechatroniką ir anksti įsitraukė į išmaniuosius tinklus ir elektromobilumą. 
 • Austin Wood – įmonės „Wallbox Chargers“, kuri skirta paspartinti mūsų perėjimą prie elektroninio mobilumo, korporacinės plėtros ir ryšių su investuotojais, plėtros direktorius, kuris atsakingas už lėšų rinkimą, strateginius įsigijimus, santykius su investuotojais ir vidinius projektus.

Pagrindinis konferencijos tikslas – mokytis iš praeities ir priimti ateitį, naudojantis  elektroninio mobilumo galimybėmis, turint bendrą viziją apie prijungtą ir brandžią įkrovimo rinką iki 2025 m.

“Digital Days Expo 2021”

„Digital Days Expo 2021“ paroda vyks 2021 m. lapkričio 17–18 dienomis, kurioje bus:

 • Virtuali produktų demonstracija:

Pažvelksime į geriausių šiandieninių tiekėjų naujas technologijas po gaubtu, o kiekvienas dalyvis surengs 10-15 minučių savo naujausios technologijos ar sprendimo produkto demonstraciją.

 • Remiamos internetinių seminarų sesijos:

Gaukite nemokamų 60 minučių pamokų arba pirmaujančių žiniatinklio seminarų, kuriuos rengia „Henkel“, „Horiba“ ir kt.

 • Technologijų forumas:

Atvirame technologijų forume sužinokite, kas naujo akumuliatoriaus ir H/EV dizaino bei naujovių srityje. Galite užduoti sunkiausius klausimus ekspertams, klausytis pagrindinių pranešimų ir mokytis iš ekspertų vadovaujamų grupių bei pristatymų namuose.

 • Pagrindiniai pranešimai:

Kasdien išgirskite garsių pramonės lyderių, kalbančių apie elektrifikavimo ir baterijų gamybos būklę. 

 • Produktų katalogas:

Produktų ir paslaugų kolekcijos bei filtras pagal produkto tipą ir dominančią sritį, kad rastumėte naujausią sprendimą sunkiausiems iššūkiams.

 • Konkursai, prizai ir šaukimas:

Mėgaukitės nemokamais konkursais virtualioje platformoje ir galimybėmis laimėti prizus.

 • Daugiau nei 150 pranešėjų ir daugiau nei 72 valandos ugdymo pamokų.
 • Šiame unikaliame skaitmeniniame renginyje sužinosite apie naujausias pasaulines pažangias baterijų technologijas, dizainą, gamybą, šilumos valdymą ir perdirbimą.

“London EV Show”

„London EV Show“ vyks 2021 m. gruodžio 7-9 dienomis “Olympia London”, Jungtinėje Karalystėje. Tai yra pramonės įvykis, jau sukėlęs didžiulį šurmulį pasaulinėje EV pramonėje. Siekiant suteikti vientisą tinklų ir verslo susitikimų platformą EV entuziastams, Londono EV šou bus rengiamas kaip „hibridinis renginys“, kuris sujungungs tiek asmeninių, tiek virtualių renginių ypatybes. Dalyviai, norintys prisijungti, parodyti, remti ar dalyvauti virtualiai, vienu metu gali dalyvauti nuotoliniu būdu per mūsų pažangiausią virtualią platformą.

Parodoje daugiausia dėmesio bus skiriama pasaulinės EV rinkos aplinkai, kartu su didžiulėmis galimybėmis ir galimais iššūkiais, susijusiais su EV plėtra pasaulyje. Tai bus pasaulinis susibūrimas, kurio tikslas – supažindinti su naujausiomis EV tendencijomis ir keistis pažangiausiomis idėjomis su politikos formuotojais, verslo lyderiais ir pramonės vizionieriais tokiomis populiariomis temomis, kaip, pvz., baterijų technologijos, energijos kaupimo sprendimai, įkrovimo infrastruktūros kūrimas ir kt. Renginyje bus surengta didžiulė paroda ir išsamiausia konferencija, skirta didžiajam pasaulinio EV sektoriaus potencialui ir tolesniam vystymuisi, todė renginys siūlo išskirtinę platformą EV pramonės įmonėms, kuriose pristatomi naujausi produktai, paslaugos ir naujovės.

Parodos tikslas – būti geriausia vieta susitikti ir užmegzti ryšius su verslo perspektyvomis, nes šis renginys sujungs visą EV tiekimo grandinę į vieną didelę vitriną: originalios įrangos gamintojai, komponentų ir paslaugų teikėjai, akumuliatorių technologijų įmonės, mobilumo paslaugų teikėjai, programinės įrangos paslaugų teikėjai, apmokestinimo sistemos ir sprendimų teikėjai, investuotojai ir kt. Jie parodys naujausius alternatyvių transporto galimybių pasiekimus prieš entuziastingą auditoriją labai dinamiškoje ir įtraukiančioje aplinkoje.

„London EV Show“ yra privalomas renginys, kuriame galima pamatyti naujoves pasaulinėje EV rinkoje ir neatsilikti nuo besikeičiančios rinkos dinamikos, kurią lemia vartotojų paklausa.