42 Smulkaus Namų Verslo Idėjos: Darbas Iš Namų

Dar aštuntajame dešimtmetyje „Tears for Fears“ grupės hitu tapusi daina „Everybody Wants to Rule the World“ (liet. „Visi nori valdyti pasaulį“), po trisdešimties metų veikiausiai skambėtų šiek tiek kitaip – „Visi nori dirbti iš namų“. Per pastarąjį dešimtmetį įvykusi technologijų pažanga, sukurti išmanūs įrenginiai ir programos, besikeičiantis požiūris į darbo pobūdį milijonams žmonių visame pasaulyje pavertė darbą namuose realybe.

Iš tikrųjų vieno tyrimo metu buvo padaryta išvada, kad beveik pusė visų Amerikos darbuotojų dirba namuose. Ir ši tendencija neapsiriboja tik JAV. Svajonės dirbti namuose ir būti savo viršininku (arba galbūt valdyti savo veiklą) yra labai populiarios ir žengia koja kojon kartu su šiuolaikine darbo jėga. Dabar nedelsiant galima pradėti beveik bet kokį verslą iš namų, turint skirtingas investicijas ir patirtį.

Pradėti Verslą Namuose – Paprasčiau, Nei Daugelis Mano

Daugelį namų verslų galite pradėti turėdami labai mažą biudžetą ir labai mažai patirties. Taip teigia – Bobas Adamsas, verslininkas, Harvardo MBA, multimilijonierius ir „BusinessTown“ įkūrėjas. Daugelis ankstyvųjų jo verslų buvo paprasti namų verslai. Pradėdamas šiuos pirmuosius verslus jis beveik neturėjo santaupų. Ankstyvasis jo namų verslas buvo dviračių nuoma, namų dažymas, naudotų valčių prekyba ir žemėlapių leidyba. Tai yra puikios verslo idėjas, kurias gana lengva pradėti. Galite dirbti po truputį, ne visą darbo dieną ir iš lėto auginti verslą. Kaip aš ne kartą įrodžiau, galite pasiekti puikų pelną net ir turėdami labai mažą namų verslą. Ir jei norite, galite jį išauginti į didelę įmonę. Taigi, net jei neturite daug patirties ar santaupų, tikrai galite pradėti savo verslą namuose ir juo didžiuotis. Jei nedrįstate imtis namų verslo, peržiūrėkite vertingus vaizdo įrašus ar užsirašykite į specialius, kursus, kuriuose mokoma, kaip pradėti verslą, patariama, kaip pasirinkti geriausią verslo idėją, kaip parašyti verslo planą, kaip rasti klientų ir visa kita, ką reiktų žinoti.

O mes pateiksime kelias geriausias namų verslo idėjas.

„eBay“ Pardavimai

Tikite ar ne, bet „eBay“ jau daugiau nei du dešimtmečius yra perspektyviausia platforma kuriant namų verslą internete. Didelės sėkmės istorijos egzistuoja jau daugelį metų, tačiau svetainėje vyksta milžiniškos konkurencijos. „eBay“ pardavėjai turi greitai ir mandagiai reaguoti į klientus ir operatyviai išsiųsti daiktus. Pardavėjo sėkmė visgi yra „eBay“ vartotojų rankose; neigiamas pardavėjo įvertinimas gali sugadinti „eBay“ verslą jam dar net neprasidėjus. Pardavėjai taip pat turi susipažinti su „eBay“ grąžinimo politika, kurioje daugiausia dėmesio skiriama tam, kad bendra patirtis būtų geresnė pirkėjams, bet nebūtinai pardavėjams.

Vienas iš svarbiausių dalykų – būsimieji „eBay“ verslininkai turi specializuotis. Pardavėjai turi žinoti, ką jie nori parduoti ir kaip ketina tai parduoti savo auditorijai. Patikėkite, konkurencija yra nuožmi, todėl rinkos tyrimai, pasirengimas ir strategija yra labai svarbūs („eBay“ pateikia platų pardavimo svetainėje vadovą).

Profesionali Fotografija

Šiais laikais įprasta galvoti, kad kiekvienas, turintis išmanųjį telefoną, gali būti fotografas. Tačiau tiesa yra ta, kad profesionali fotografija gali būti ypatingas verslas, grįstas reikliais klientais ir nuožmia konkurencija. Žinotina, kad fotografija gali būti įvairių formų, pradedant fotožurnalistika, baigiant portretų fotografija ir pan. Greičiausiai jūs ketinate įsirengti studiją savo namuose arba fotografuoti, kad galėtumėte jas naudoti kaip atsargines nuotraukas, nes tikroji fotožurnalistika reikalauja ilgametės patirties ir beveik niekada nereiškia, kad pakaks dirbti vien namuose. Atminkite, kad vertybinių popierių svetainės veikia pagal pajamų pasidalijimo modelį, todėl tiesiog parduoti nuotraukas vienam yra neįprasta. Fotografijos verslas gali būti sudėtingas procesas, kuriam užtikrinti reikia daugybės įrangos ir daugybės metų patirties – tik tai kuria profesionalumą ir galimybę turėti pastovias pajamas. Vis dėlto, jei jau esate fotografijos mėgėjas, fotografijos verslo įkūrimas kaip papildoma veikla yra puikus būdas užsidirbti papildomų pinigų ir galbūt pradėti karjerą.

Namų Kepyklėlė

Vienintelis dalykas, geresnis už močiutės keptų šokoladinių sausainių kvapą, – stebėti, kaip skanūs kepiniai virsta pajamų šaltiniu. Kepimas namuose yra prieinama verslo idėja tuo, kad čia reikia daryti tai, ką tikriausiai ir taip darote gana dažnai, jei mėgstate kepti. Jūs tikriausiai turite visą įrangą ir kompetenciją, kurios jums reikia norint pradėti. Tačiau būkite atsargūs, nes maisto tiekimas gali kelti tam tikras rizikas. Pasiruoškite ir perskaitykite savo vietinius maisto ruošos ir higienos reikalavimus.
Nebijokite pradėti nuo vieno ar dviejų tikrai puikių skanėstų. Kepimo versle svarbiau yra nuoseklumas, o ne įvairovė.

Laisvai Samdomas Rašytojas

Tai yra bene pigiausias pradėtas verslas, kalbant apie pridėtines išlaidas. Jei šį straipsnį skaitote kompiuteryje, vadinasi, turite tai, ko reikia norint tapti laisvai samdomu rašytoju (bent jau įrangos atžvilgiu). Atminkite, kad rašymas gali būti įvairių formų – nuo gyvenimo aprašymų iki naujienų straipsnių, reklamų ir net padėkos raštelių. Tikriausiai yra tam tikra rašymo forma, kurią gebate realizuoti. Be to, jei jūs pakankamai gerai mokate gramatiką ir skyrybos taisykles, įmonės gali jus samdyti kaip laisvai samdomą redaktorių.

Laisvai samdomų rašytojų raktas yra niekada nenustoti pardavinėti savęs. Nenustokite savęs reklamuoti, kai tik atsiras projektas – visada ieškokite kito. Dalyvaukite rašymo dirbtuvėse ir rašytojų susitikimuose; jų pasitaiko visur. Reklamuokite save viešose vietose, pavyzdžiui, „LinkedIn“. Pradėjus rengti tekstus nebijokite kreiptis į ankstesnius klientus ir paprašyti daugiau darbo. Nuolatinis darbas yra geriausias dalykas laisvai samdomiems darbuotojams. Jei iš pradžių viskas nepavyksta itin profesionaliai, tiesiog rašykite. Pradėkite tinklaraštį. Sukurkite reklamas. Rašykite!

Socialinės Žiniasklaidos Specialistas

Visi yra socialiniuose tinkluose, o tai yra ir palaima, ir prakeiksmas būsimam socialinės žiniasklaidos specialistui. Viena vertus, kiekvienai organizacijai, parduodančiai bet ką, reikia dalyvauti socialiniuose tinkluose, todėl pasiūla yra didžiulė. Tačiau taip pat netrūksta ir socialinės žiniasklaidos ekspertų (ar manančių, kad jie yra ekspertai).

Kaip galite užsidirbti būdami tikru socialinės žiniasklaidos ekspertu? Įgiję praktikos. Sukurkite sau auditoriją prieš siūlydami savo paslaugas kitiems. Nustatykite tikslinį sektorių, įgalinkite savo buvimą internete konkrečioje bendruomenėje ir pradėkite užmegzti ryšius su socialinės žiniasklaidos atstovais. „Twitter“ – puiki vieta pradėti. Nuolat ieškokite turinio ir nukreipkite jį tinkamiems vartotojams, tuomet anksčiau ar vėliau tikrai rasite būdą, kaip įsidarbinti socialinės žiniasklaidos specialistu.

Grafinis Dizainas

Žinoma, yra daug grafikos dizainerių, tačiau svetainių, įmonių ir organizacijų, kurioms reikalingi projektavimo darbai, yra kur kas daugiau, nei yra dizainerių. Tai gera žinia. Sunkesnė žinia yra ta, kad grafiniam dizainui reikia tam tikros kompetencijos lygio ir galbūt tam tikros brangios programinės įrangos, nors dizaineriai dažnai gali išsiversti nebūtinai turėdami brangiausias programas. Norintiems pradėti kurti grafinio dizaino verslą yra didžiulė galimybė – tiesiog nepamirškite būti kūrybingi su savo verslo modeliu ir sukurkite tai, ko nėra kūręs niekas kitas.

Asmeninio Kompiuterinio Raštingumo Mokymas

Gal nuskambės keistai, tačiau daugelis žmonių vis dar nemoka naudotis „Microsoft Office“ paketu. Galbūt žinote pakankamai apie pagrindines programinės įrangos programas, kad išmokytumėte ir kitus žmones jomis naudotis? Tačiau nepaisant tokio tikslo, turėsite parengti naujojo verslo mokymo programą ir rinkodaros planą bei nuspręsti, ar besimokantieji turėtų ateiti pas jus, ar jūs turėtumėte eiti pas juos. Tačiau yra galimybė pasinaudoti gana elementariomis žiniomis ir paversti jas pelningu užsiėmimu.

Mokymas Namuose

Konkurencija dėl patekimo į geriausius universitetus yra tokia pat nuožmi, kaip ir anksčiau, todėl nemažai tėvų yra pasirengę mokėti už savo vaikų mokymą. Jums reikalinga kompetencijos sritis – matematika (tai populiariausias dalykas, kuris vaikams sekasi sunkiausiai). Tačiau ir kiti dalykai yra reikalingi. Vaikus mokyti ir užsidirbti pinigų galite savo namuose, bibliotekoje ar netgi ramesnėje kavinėje. Tiesiog įsitikinkite, kad turite pakankamai žinių, pasidomėkite kainomis ir didžiausiais mokslo poreikiais jūsų vietovėje.

Rūpestis Šunimis

Mylite šunis? Mokate gerai juos prižiūrėti? Norite atidaryti šunų maitinimo verslą? Tiesiog įsitikinkite, kad esate tam pasirengęs. Pasidomėkite vietiniais įstatymais, o svarbiausia – įsitikinkite, kad jūsų kaimynai neprieštarauja, kad jūsų gyvenamojoje vietoje atsiras papildomas triukšmas ir veikla. Bendradarbiaukite su veterinarijos gydytojais, naminių gyvūnėlių parduotuvių savininkais, kirpėjais ir kitais naminių gyvūnėlių paslaugų teikėjais, kurie užsiima tokia veikla, kurią planuojate ir jūs.

Interneto Svetainių Dizaineris

Kaip ir grafiniam dizaineriui, taip ir internetinių svetainių dizaineriui reikalingi įgūdžiai, kurių įgijimas ir tobulinimas gali užtrukti. Bet jei reikalingų įgūdžių turite, rinka yra atvira kurti patrauklias, naudingas svetaines įvairioms įmonėms ar organizacijoms. Norint pradėti kurti interneto svetainių dizaino verslą, reikia tam tikrų išankstinių investicijų, ypač į programinę įrangą. Svarbiausia yra kruopščiai apibrėžti tikslinę rinką ir, kaip ir grafinio dizaino atveju, pasiūlyti paslaugą, kurios niekas kitas dar nesiūlo. Atminkite, kad interneto svetainių dizaineriai konkuruoja ne tik tarpusavyje, bet ir su programine įranga, kuri padeda kurti interneto dizainą, todėl unikalus pardavimo pasiūlymas yra ypač svarbus.

Meno Pirkimo Konsultantas

Jei esate meno mylėtojas ir išsilavinęs – net savamokslis – meno istorijoje, galite sukurti ir tokį verslą. Nereikia būti menininku, pakanka būti tik kokios nors meno formos žinovu. Apsilankykite galerijose. Patekite į jų lankytojų sąrašus ir eikite į jų vakarėlius. Pažinkite jų klientus. Galerijų savininkai jus mylės, net rekomenduos jūsų paslaugas, nes įtikinsite žmones pirkti meno kūrinius. Jums nereikia turėti jokio inventoriaus. Tai konsultacinio pobūdžio veikla. Tokiam verslui beveik nėra pridėtinių išlaidų. Ši veikla paremta aistra menui ir įtikinėjimo sugebėjimais!

Reklamuotojas

Buvimas reklamuotoju iš esmės reiškia, kad klientai viešojoje erdvėje būtų minimi kuo pozityviau. Viešumas iš tiesų veikia, todėl reikia suteikia patikimumo jausmą (ko dažnai neatlieka vien mokama reklama). Reklamuotojai turi palaikyti kontaktus tiek su potencialiais klientais, tiek su žiniasklaidos atstovais. Jums reikės asmeninės interneto svetainės, geros kainų struktūros ir pasitikėjimo savo jėgomis.

Pakavimo Idėjų Pasiūlymai

Jei mėgstate dekoruoti ir pakuoti dovanas – gėles, maistą ir kt. – apsvarstykite galimybę įkurti parduotuvę, kurioje teiksite dovanų pakavimo paslaugas. Jums tereiks įsigyti įvairių priemonių – juostelių, lankelių, krepšelių ir t. t. Apie savo verslą turėsite informuoti verslininkus, ypač parduotuvių savininkus, reklamuotis galite ir tokiose svetainėje kaip „Etsy“ ar „eBay“. Individualios interneto svetainės sukūrimas tikriausiai taip pat yra gera idėja, nes tuomet darbų galerija kalba pati už save.

Gėlių Dekoras

Kaip ir dovanų krepšelio dizainas, taip ir gėlių dekoravimas reikalauja nemažai kūrybiškumo. Nereikia būti floristu, užsidirbti galima ir organizuojant gėlių pristatymą ar demonstruojant jas tam tikroje vietoje. Nebūtina patiems auginti gėlių. Vis dėlto išmanyti apie gėlių verslą – naudinga. Šis verslas yra susijęs su vaizdais, todėl padarykite savo kuo patrauklesnį, būkite matomi, pavyzdžiui, turėkite savo asmeninę interneto svetainę.

Sporto Treniruotės

Būti sporto treneriu ar asmeniniu treneriu yra puiki veikla ne tik mėgstantiems sportuoti. Svarbu atrasti sau tinkamiausią sritį ir pasidomėti, ar tam reikalinga licencija. Pastarųjų kaina paprastai yra gana nedidelė, tačiau jei jūsų namuose yra vietos studentams priimti, tapti fiziniu treneriu gali būti itin nebrangus pasirinkimas tiems, kurie išmano fizinės būklės ir mitybos ypatumus.

Makiažo Konsultacijos

Nors tai reikalauja kūrybiškumo, kantrybės ir patirties, makiažo konsultacijos yra verslo idėja, kuriai reikia ne tiek ir daug mokymų. Yra rinka klientams, kurie nori tik šiek tiek pagražinti savo išvaizdą, tačiau yra ir teatras bei kitos organizacijos, kurios naudojasi sceniniu makiažu. Vestuvės, namų vakarėliai, vaikų šventės ir laidotuvės suteikia galimybę ir makiažo konsultantams. Svarbu neatsilikti nuo mados tendencijų.

Tyrimai / faktų tikrinimas

Ne viskas yra tik „Google“ paieška. Žiniasklaidos organizacijos samdo faktų tikrintojus, kad įsitikintų, jog pasakojimų elementai yra tikslūs, o cituojami šaltiniai išties egzistuoja. Kitoms organizacijoms reikia žmonių, kurie surinktų statistikos duomenis, reikalingus pristatymams ir ataskaitoms. Yra daugybė galimybių pradėti faktus tikrinti namų sąlygomis.

Personalizacija

Čia taip pat taikoma daugybė tų pačių dalykų, kurie taikomi gaminant dovanų krepšelius ar tvarkant gėles, tačiau šį kartą jūs siųsdami daiktus turėsite uždėti žmonių inicialus. Personalizacija ypač aktuali bet kokiems vaikų daiktams, todėl nebijokite būti kūrybingi su produktais, kuriuos siūlote pritaikyti individualiems poreikiams. Čia pravers gera fotografija, gera svetainė ir, be abejo, įgūdžiai.

Augintinių Priežiūra

Gyvūnų priežiūra paprastai reikalauja eiti į žmonių namus ir prižiūrėti jų augintinius. Naminiams gyvūnėliams dažnai reikia priežiūros, kol jų šeimininkų nėra namuose. Pasvarstykite apie teikiamų paslaugų rūšis ir gyvūnų, kuriais rūpinsitės, rūšis, tačiau paprastai naminių gyvūnėlių priežiūros paslauga – tai nebrangi ir labai maloni verslo idėja.

Viešasis Kalbėjimas

Niekada nenuvertinkite kalbėjimo galimybių. Tiek vidurinių mokyklų ir kolegijų studentai, tiek verslininkai yra puiki tikslinė auditorija tiems, kurie turi tam tikrų mokymų ir žinių viešųjų kalbų ir pristatymų srityje. Verslo pradžia šioje srityje pareikalaus tam tikros patirties, tačiau gebėjimas kurti kalbas ir pristatymus ilgainiui taps vis reikalingesnis. Apie šią verslo idėją ypač rimtai turėtų pagalvoti radijo ar televizijos pagrindų arba specifinės patirties kalbant viešai turintys asmenys. Bet kokiu atveju reklamuokite savo verslą skelbimų lentose bibliotekose ir mokyklose, ypač vidurinėse mokyklose ir universitetuose.

Vakarėlių Planavimas

Gebėjimas užsitikrinti gerą šventę yra tik vakarėlių planavimo verslo kūrimo pradžia. Jums reikia puikių organizacinių ir klientų valdymo įgūdžių, taip pat noro reklamuoti save ir savo paslaugas visiems, kuriuos pažįstate. Vienas iš būdų pradėti gali būti dėmesį sutelkiant į vaikus, kuriems planuoti šventes kartais būna šiek tiek paprasčiau, nei suaugusiems. Atminkite, kad konkuruosite ir su kitais vakarėlių planuotojais, todėl nuolat domėkitės populiariausiomis vakarėlių tendencijomis.

Maitinimo Paslaugos

Maitinimo paslaugos plėtojimas yra unikalus su maistu susijęs iššūkis. Pirmiausia turite įsitikinti, kad jūsų šalyje yra teisėta naudoti asmeninę namų virtuvę komercinei maisto gamybai. Jei taip, dar turėsite įsitikinti, kad laikotės maisto saugos taisyklių, higienos normų ir kitų susijusių įstatymų. Ši paslauga reikalauja daug darbo, bet jei jums patinka gaminti maistą, tai gali virsti pelninga ir visaverte karjera. Norėdami pradėti su minimaliomis investicijomis, pirmiausia galite gaminti maistą savo klientų namuose ir naudoti jų patiekalus. Be to, siaura specializacija tam tikros rūšies virtuvėje ar renginyje gali padėti pritraukti klientų ratą.

Automobilių Perpardavimas

Naudotų automobilių pardavėjus, deja, dažnai lydi nemalonūs stereotipai, su kuriais teks susigyventi. Jei norite užsidirbti pinigų pirkdami ir perparduodami automobilius, jums būtina mokėti įtikinamai kalbėti. Taip pat turite šiek tiek išmanyti apie automobilius, jei šiame versle norite veikti pelningai. Bent iš pradžių pirkite populiarius automobilių modelius, kuriuos galite greitai parduoti, pasidomėkite ir tais automobiliais, kuriuos galite įsigyti su didele nuolaida. Pasidomėkite ir galimybe dalyvauti vietiniuose automobilių aukcionuose ir ten įsigyti automobilių.

Asmeninis Pirkėjas

Samdyti asmeninį pirkėją tampa vis populiariau. Klientai dabar samdo žmones, kurie daro viską – nuo maisto prekių pirkimo iki prietaisų pirkimo. Jei bandote įsilieti į tokių paslaugų rinką, nebijokite daryti nemokamų konkursų ir dovanų konsultacijų. Kuo daugiau bus pasakojama apie jūsų veiklą, tuo didesnę klientų auditoriją sukursite. Jei esate tikrai geras asmeninis pirkėjas, galite pradėti šį verslą mokydami kitus.

Amatų kūrimas

Tai viena pirmųjų idėjų, kurias žmonės sugalvoja pradedami verslą: gaminti ir parduoti amatus. Tai reiškia, kad yra didelė konkurencija. Vis dėlto gera žinia ta, kad žmonės tiesiog mėgsta rankų darbo gaminius. Svarbu, kad apibrėžtumėte produktų liniją ir pasirinktumėte gerą platinimo kanalą (internetu, amatų mugėse ir kt.). Ir, žinoma, būkite kūrybingi.

Tinklalaidžių (Angl. Podcast) Kūrimas

Tinklalaidžių kūrimas nebūtinai yra lengvas darbas. Internete yra daugybė tinklalaidžių, ir jei manote, kad galite sukurti kelias laidas ir gauti pakankamai pajamų, kad galėtumėte pragyventi, labai klystate. Raktas į sėkmingą tinklalaidę yra ne tik gausus klausytojų skaičius, nes kartais nedidelė įsitraukusių klausytojų grupė yra vertingesnė už didelę, bet pasyvią auditoriją. Specializuokitės savo kompetencijos srityje ir nuolat priminkite klausytojams, kad jie dalyvautų jūsų laidų transliacijose per socialinę žiniasklaidą ar savo asmeninę svetainę. Uždirbti pinigų iš tinklalaidžių nėra lengva, bet įmanoma. Tinklalaidėms yra nemokama programinė įranga internete, norėdami jas kurti turite naudotis kompiuteriu ir jame integruotu mikrofonu.

Namų Dienos Priežiūra

Jei mylite vaikus – tikrai labai mylite vaikus – įkurti namuose veikiantį dienos priežiūros centrą. Neabejotinai tai taps perspektyviu pasirinkimu. Pasirūpinkite tam reikalingais leidimais, užtikrinkite tam tinkamas sąlygas ir reklamuokite savo teikiamas paslaugas.

„Airbnb“ galimybės

„Airbnb“ – svetainė, kurioje dalijamasi namais ir iš to uždirbama. Tai yra namų verslas tiesiogine prasme, nes jūs tiesiog išnuomojate svečiams visą savo namą ar jo dalį. Sėkmė „Airbnb“ reiškia suteikti klientams kuo geresnę patirtį, o ne tik išnuomoti kambarį. Jūsų turtas turi atrodyti puikiai internete, o aukštos kokybės nuotraukos padeda pasiekti šį tikslą. Nustatykite priimtiną kainą ir pasirūpinkite draugišku klientų aptarnavimu.

Šunų Vedžiojimas

Tai nelabai vadinama namų verslu, nes didžioji darbo dalis atliekama ne namuose. Tačiau šunų mylėtojams šunų vedžiojimo paslauga yra perspektyvi verslo idėja. Reiktų pasirūpinti tik draudimais (nelaimių atveju).

Antikvarinių daiktų atnaujinimai

Šiuo atveju tinka senas posakis apie vieno žmogaus šiukšles, kitam prilygstančias lobiui. Tokio principo laikosi ir antikvarinius daiktus atnaujinantys specialistai. Šiuo atveju nereiktų savo pomėgio painioti su verslu. Atnaujinant antikvarinius daiktus gali prireikti tam tikrų investicijų į įrangą. Patarimas: susipažinkite su keliais aukcionų rengėjais, sudalyvaukite aukcionuose, apžiūrėkite atnaujintus (restauruotus) kūrinius, padarykite keletą aukštos kokybės nuotraukų reklamos tikslais. Įsitikinkite, kad perkate labai populiarius gaminius, nes tik tuomet pirkėjo neteks laukti ilgus metus.

Baldų Gamyba

Amatų dirbiniai yra labai populiarūs, todėl dabar puikus metas pradėti baldų gamybos verslą. Tai gali būti ne pati lengviausia idėja pradedant nuo nulio, tačiau jei jau turite reikiamą įrangą, galite pradėti gaminti prekes mugėms ar internetinėms svetainėms, tokioms kaip „Etsy“. Baldų gamintojo patarimas? Nebijokite būti ir verslininku, ir amatininku. Įkraukite daugiau, nei manote, kad jūsų baldai yra verti, ir atminkite, kad meistriškumas ir išprusimas versle taip pat labai svarbu.

Papuošalų Gamyba

Jei mokate gaminti papuošalus, tikrai nėra priežasčių to nedaryti. Rankų darbo papuošalai jau seniai traukia kolekcionierius ir papuošalų gerbėjus. Didžiausias iššūkis steigiant juvelyrikos verslą gali būti pats verslas, nes nepakanka tik pagaminti gražius daiktus. Išnagrinėkite, ko reikia norint pradėti juvelyrikos verslą ir tada tai įgyvendinti. Puiki vieta pradėti internete yra tokios svetainės kaip „Etsy“ ir „eBay“.

Prisiminimų Išsaugojimas (Nuotraukų Albumų Sudarymas)

Tai dar vienas pomėgis, kuris lengvai gali tapti verslu. Nors tiesa, kad vis daugiau prisiminimų saugoma debesyje, daugelis žmonių, žiūrėdami į savo gyvenimą, teikia pirmenybę knygai, o ne ekranui. Toks verslas gali būti įvairių formų – nuo iškarpų albumo renginių planavimo iki iškarpų albumo instrukcijų ir pačių knygų kūrimo. Yra ir skaitmeninis elementas tiems, kurie žino, kaip iš skaitmeninių nuotraukų pasidaryti gražių knygų.

Muilo Ir Losjonų Gamyba

Jei norėtumėte pradėti namų verslą, apsvarstykite rankų darbo muilų ir losjonų gamybos galimybes. Tiesiog nepamirškite, kad raktas į sėkmingą muilo gamybos verslą yra tiek priemonės veiksmingumas, tiek kūrybiškumas. Susitelkite į tikslinę rinką ir tuomet pradėkite gaminti.

Meno Kolekcijų Katalogų Kūrimas

Užeikite į klientų namus, nufotografuokite jų meno kolekcijas ir sukurkite knygą (ar net svetainę) su nuotrauka ir trumpa kiekvieno kolekcijos kūrinio istorija. Meno kolekcionieriai mėgsta turėti savo darbų katalogus, kuriuos galėtų parodyti savo draugams ir naudoti kaip potencialias pardavimo priemones. Stebina tai, kiek mažai žmonių žino apie turimą meną. Jei turite fotografavimo ir mokslinių tyrimų įgūdžių, pasinaudokite jais šiame versle. Tai gali būti stebėtinai pelninga.

Muzikos Mokymas

Dauguma moksleivių tam tikru metu lanko muzikos užsiėmimus (būrelius), nesvarbu, ar tai yra dainavimas, ar grojimas instrumentu. Be to, daugybė suaugusiųjų tam tikru momentu nusprendžia, kad jie norėtų būti muzikalesni. Muzikos mokymo rinka yra gana plati, tad jei tik norite mokyti muzikos – pirmyn. Tiesa, geriausia, savo namus paversti pamokų vieta, o ne keliauti pas kiekvieną klientą.

Virtualus Asistentas

Virtualūs asistentai valdo klientų el. pašto ir balso pašto paskyras, išskyrus kitų skaitmeninių pareigų valdymą. Jums reikės svetainės, stipraus prekės ženklo, tam tikros rūšies paslaugų nišos ir noro užmegzti ryšį, tačiau galimybės tapti virtualiu asistentu tikrai yra tiems, kurie yra organizuoti ir nori padėti veiklas organizuotai vykdyti kitiems.

Dviračių Remontas

Mechanikai potraukį turintys asmenys puikiausiai gali atlikti dviračių remontą. Tokie verslai dažniausiai sukuria nuolatinių klientų srautus.

Užsienio Kultūros Konsultantas

Puikus pavyzdys – žmogus, gyvenęs Bostone ir laisvai kalbėjęs olandų kalba, susisiekė su įmonėmis, kurios siuntė žmones dirbti ir gyventi į Olandiją, ir pasiūlė suteikti ne tik kalbos žinių, bet ir svarbios informacijos apie olandų kultūrą ir gyvenimą toje šalyje. Pavyko. Jei esate iš kitos šalies arba gyvenote kitoje šalyje, apsvarstykite galimybę pasinaudoti ne tik savo mokama kalba, bet ir kultūrine patirtimi.

Buhalterija

Jei pagalvojote apie šią veiklą, tikriausiai jau turite įrangą ir programinę įrangą, kurios jums reikia norint pradėti buhalterijos verslą. Iš tiesų daugybė verslo savininkų norėtų nuobodžią užduotį – vesti apskaitą – patikėti šios srities specialistams. Būkite jų pagalbininku ir užsidirbkite pinigų.

Vaizdo Paslauga

„YouTube“ vaizdo įrašai su katėmis gali būti žavūs, tačiau jie nėra naudingi verslo savininkams ar nuotakos tėvams, norintiems kokybiškų vaizdo įrašų. Vaizdo įrašų redagavimo ir gamybos paslaugos itin reikalingos verslo pristatymui, vestuvėms, vakarėliams, net dokumentiniams ar vaidybiniams filmams. Raktas į sėkmę yra nuspręsti, kurią rinką norite aptarnauti, ir kurti savo pasiūlymus būtent jai. Be to, originalumas ir unikalumas šiuo atveju – geriausi bruožai.

Namų valymas

Namų valymas yra sunkus darbas, tačiau gana paklausus. Geriau pagalvojus, tai nėra tipinis namų verslas, nes darbas vyksta kitų asmenų namuose, bet tai gali būti labai pelninga. Jums tereikia įsitikinti, kad turite gerus valymo įgūdžius ir mokate tai daryti. Beje, dar vienas galimas pasirinkimas – biurų valymas, tačiau tam irgi reikalingi įgūdžiai.

Namų verslo era jau atėjo. Išsirinkite vieną iš sau patraukliausių verslo idėjų, suformuokite teisingą požiūrį, tinkamai pasirenkite ir pirmyn! Galite sukurti tvirtą ir sėkmingą verslą savo namuose.