Kaip Flirtuoti: Su Simpatija Mergina ar Vaikinu?

Flirtas yra labai svarbus dalykas, žaismingai įrodantis, kad jūs kažkam simpatizuojate. Jei esate pasirengęs flirtuoti su kokiu nors asmeniu, vadinasi, jis jums tikrai patinka! Kartais, prieš pradedant flirtuoti, gali imti nerimas, bet nebijokite – šiek tiek nervintis dėl jums patinkančio žmogaus yra normalu. Be to, yra būdų, galinčių padėti labiau pasitikėti savimi ir sėkmingai pasiekti tikslą. Nesvarbu, ar flirtuojate internetu, ar susitikę, svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp jausmų ir intrigos. Jei norite sužinoti, kaip flirtuoti, jei jums reikia pagalbos šioje srityje, pasinaudokite bendrais patarimais.

1 Metodas. Flirtas susitikimo metu.

 1. Užmegzkite akių kontaktą. Akių kontaktas yra geriausias ir lengviausias būdas pradėti flirtuoti. Galite skvarbiai pažvelgti į kito žmogaus akis, tačiau stenkitės, jog tai netruktų per ilgai. Apsvarstykite šiuos variantus:
  • Gaudykite žvilgsniu. Nespoksokite įkyriai, bet vis užmeskite žvilgsnį į jums patinkantį žmogų. Darykite tai tol, kol tas asmuo tai pastebės ir jūsų žvilgsniai susitiks. Sekundę išlaikykite žvilgsnį, nusišypsokite ir nusisukite.
  • Kalbėdami žiūrėkite į akis, ypač sakydami prasmingas frazes (pavyzdžiui, sakydami komplimentą).
  • Pamirksėkite arba kilstelkite antakius. Tai akivaizdus ženklas, bet tikrai veikia, jei naudojamas saikingai. Darykite tai, kai žiūrite į ką nors iš kitos patalpos vietos arba jei kalbate grupėje ir sakote ką nors konkrečiam žmogui.
  • Merginos gali pažvelgti į vaikiną, nukreipti žvilgsnį ir vėl pažvelgti į vaikiną pro nuleistas blakstienas.
 2. Šypsokitės. Gali būti, jog nevalingai šypsositės kalbėdami su jums patinkančiu žmogumi, tačiau šypseną galite pasinaudoti ir dar nepradėję pokalbio. Nereikėtų šypsotis nuo ausies iki ausies, flirtuojant reikia šypsotis subtiliai. Išbandykite šiuos variantus:
  • Šypsokitės pamažu. Jei žiūrite į ką nors, bet nekalbate su juo, pabandykite šypseną atskleisti po truputį, lėtai. Tokios lėtos, santūrios šypsenos paprastai laikomos labai seksualiomis.
  • Nusišypsokite užmezgę akių kontaktą. Jei staiga pažvelgiate į kieno nors akis, nusišypsokite ir atrodysite dar patraukliau.
  • Pabandykite šypsotis akimis, o ne tik lūpomis. Tuomet spindės visas veidas.
 3. Pradėkite pokalbį. Prisistatykite arba savo vardą laikykite paslaptyje (bet tai nėra privaloma). Jei dar nepažįstate žmogaus, su kuriuo flirtuojate, tokia įžanga gali būti puikus būdas pradėti flirtą. Pasakyti „labas“, po kurio sektų prisistatymas ar paprastas klausimas, yra efektyvu ir neįpareigoja.
  • Jei jūsų simpatija nežino jūsų vardo ir norite atrodyti draugiškai, pabandykite prisistatyti. Tai gali skambėti paprastai: „Sveika, aš esu [vardas]. O koks tavo vardas?“. Palaukite kol asmuo pasakys savo vardą. Norėdami geriau įsiminti vardą, pakartokite jį, pavyzdžiui, „Lilė… Dievinu šį vardą“.
  • Galite pasitelkti iššūkį, stenkitės, ne iš karto atvirai pasakyti savo vardą. Jei kitas žmogus tikrai norės tai sužinoti, jis įdės daugiau pastangų aiškindamasis.
  • Jei jūsų simpatija kalba kita kalba, pavyzdžiui, ispanų, prieš pradėdami pokalbį, išmokite kelis tos kalbos žodžius.
 4. Pradėkite pokalbį. Nesvarbu, ar jau pažįstate kitą asmenį, ar ne, bet pokalbis yra geriausias būdas pradėti flirtą. Asmuo, su kuriuo flirtuojate, bus sužavėtas jūsų drąsa ir pasitikėjimu savimi. Štai keli patarimai:
  • Kalbėkite su žmogumi, kurio dar nepažįstate. Geriausias būdas užmegzti pokalbį yra pradėti kokiu nors pastebėjimu, kuris baigiasi klausimu: „Aš negaliu patikėti, kiek šią savaitę lyja“ arba „Ši vieta tikrai sausakimša, ar ne?“ Tai, ką jūs sakote, nėra svarbu – jūs tiesiog kviečiate asmenį pasikalbėti su jumis, išreikšdamas savo pastebėjimą.
  • Suraskite bendrą kalbą su žmogumi. Jei jau sutikote kitą asmenį, pradėkite pokalbį, remdamiesi bendra patirtimi ar parodykite susidomėjimą juo. Pavyzdžiui, galite kalbėti net apie traukinį, kuriuo nuolat važiuojate į savo gimtinę. Pati tema nesvarbi – svarbu tai, kad jūs kviečiate žmogų bendrauti.
  • Įvertinkite kito žmogaus atsaką. Jei asmuo reaguoja maloniai, tęskite pokalbį. Jei asmuo nereaguoja arba atrodo nesuinteresuotas, tikriausiai jūs jo nedominate.
 5. Palaikykite lengvą pokalbį. Nekalbėkite nieko pernelyg asmeniško. Kalbėkite apie jus supančią aplinką, ką tik matytą laidą ir kt. Neišduokite asmeninės informacijos (pavyzdžiui, religijos, duomenų apie pinigus, santykius, išsilavinimą ir pan.), nebent žmogus mėgaujasi intelektualiomis diskusijomis, nereikšdamas pernelyg stiprių emocijų. Paprastai geriausia vengti diskutuoti asmeniškai jums aktualiomis temomis (tokiomis kaip religija ar darbo užmokestis) ir verčiau diskutuoti abstrakčiomis temomis.
  • Lengviau flirtuoti, kai kalbate linksmomis ir lengvabūdiškomis temomis, tokiomis kaip augintiniai, filmai ar mėgstamos atostogų vietos. Tai nereiškia, kad flirtuojant reikia slėpti informaciją apie save, tačiau tai reiškia, kad turite atsipalaiduoti ir kurį laiką vengti pokalbių rimtomis temomis.
  • Būkite žaismingas. Būti žaismingu reiškia nežiūrėti į viską per daug rimtai, būti šiek tiek lengvabūdiškam, simpatizuoti ar kalbėti apie ką nors nestandartiško ar netikėto.
 6. Pasitelkite kūno kalbą. Naudokite kūno kalbą norėdami pranešti apie savo ketinimus. Neverbaliniai gestai gali pasakyti daug daugiau apie jūsų savijautą, nei žodžiai. Išbandykite šiuos veiksmus:
  • Laikykitės atviros pozicijos. Nekryžiuokite rankų ar kojų, nes tai paprastai rodo, kad norite izoliuoti save nuo kito žmogaus.
  • Pasukite kūną kito žmogaus link. Atsistokite arba atsisėskite taip, kad susidurtumėte su flirtuojančiu asmeniu. Pakreipkite liemenį į jį arba nukreipkite kojas to žmogaus kryptimi.
  • Atsitiktinai užmegzkite fizinį kontaktą paliesdami kito žmogaus dilbį, kai kalbate, arba „netyčia“ eidami pro šalį prisilieskite.
  • Patarimas merginoms – žaiskite su savo plaukais. Žaidimas plaukais dažniausiai yra jaudulio ženklas, o tai yra gerai. Jei jums patinka kitas žmogus, natūralu, kad norėtumėte, jog jis apie tai žinotų, o nežymus susijaudinimo parodymas atskleidžia, kad iš tiesų tuo žmogumi domitės. Norėdami sąmoningai apie tai pranešti, kalbėdami lėtai sukite plaukų sruogą aplink pirštą.
 7. „Sulaužykite“ prisilietimo barjerą. Pirmus kelis kartus, kai paliečiate savo simpatiją, būkite atsargūs, kad jo nesutrikdytumėte. Priklausomai nuo vietos, kurioje esate, kontaktas turėtų būti pakankamai ilgas (bet ne per ilgas!), kad būtų daugiau nei atsitiktinis. Venkite griebti kitam žmogui už rankos, verčiau pasitelkite gestus, pavyzdžiui, nuvalykite įsivaizduojamą dėmelę nuo rankos arba „netyčia“ palieskite kojas ar kelius.
 8. Pasakykite komplimentą kitam žmogui pokalbio pradžioje. Tai gali atrodyti, jog labai skubate, bet praneškite žmogui, kad domitės pasimatymu, kol neprasidėjo tvirta draugystė. Įsitikinkite ir neleiskite progai praslysti pro šalį – niekada nežinote, kada gausite dar vieną galimybę. Štai keletas išbandytų būdų:
  • Palaikykite akių kontaktą, kol sakote komplimentus. Žvilgsnis į šalį gali priversti pokalbį atrodyti nenuoširdžiu.
  • Šiek tiek sumažinkite balso toną ir garsumą. Sakykite komplimentą šiek tiek žemesniu tonu, žemesniu balsu, nes jis atrodo intymesnis ir seksualesnis. Be to, gali būti, kad kitas asmuo, norėdamas išgirsti, priartės prie jūsų.
  • Pasinaudokite savo simpatijos interesais. Jei žinote, kad šis asmuo susitikinėja (ar domisi) kuo nors kitu, galite tai panaudoti savo pranašumui.
  • Pabandykite į pokalbį įtraukti „atsitiktinį“ komplimentą. Pavyzdžiui, jei jums patinkanti mergina kalba apie tai, kad jai buvo siaubinga diena, galėtumėte pasakyti maždaug taip: „Aš negaliu ramiai reaguoti, kai matau, kad toks patrauklus žmogus jaučiasi toks nelaimingas. Ką aš galiu padaryti, kad tau padėčiau?“
  • Būkite atsargūs su komplimentais. Merginai gali patikti, jei pastebite jos gražias akis, tačiau ji gali pasijausti labai nejaukiai ir nesmagiai, jei per anksti pasakysite, kad ji turi gražią figūrą. Žaiskite saugiai ir skirkite dėmesio:
   • Akims
   • Šypsenai
   • Lūpoms
   • Plaukams
   • Rankoms
 9. Palaikykite trumpą ir mielą bendravimą. Nekalbėkite su savo simpatija kiekvieną dieną. Paverskite tai ypatingu įvykiu tik kelis kartus per savaitę.
  • Neleiskite pokalbiams užsitęsti ilgiau nei 5 ar 10 minučių. Kuo ilgiau jie tęsiasi, tuo didesnė tikimybė patekti į nepatogią tylą.
  • Tegul kitas žmogus parodo susidomėjimą jumis. Pradėję sąveiką ir sužadinę susidomėjimą, šiek tiek atsitraukite ir pažiūrėkite, ar tas žmogus ieško būdų su jumis pabendrauti.
 10. Laiku baikite flirtą. Jei jūsų flirtas iki šiol buvo sėkmingas ir norite geriau pažinti kitą žmogų, laikas įsitikinti, ar galite jį pakviesti į pasimatymą. Štai keletas būdų:
  • Paklauskite, ar kitas asmuo turi planų vakarui ar kuriai kitai dienai. Pavyzdžiui, galite pasakyti: „Taigi, ką veiksi šeštadienio vakarą?“. Pabandykite laikyti šį klausimą atvirą, neužduokite tokio, į kurį atsakymas gali būti „taip“ arba „ne“ – kad gautumėte daugiau vertingos informacijos. Neklauskite apie tai, ką jis veikia šį vakarą ar net rytoj. Pasistenkite suplanuoti datą po kelių dienų, kad neatrodytumėte pernelyg beviltiškai.
  • Pasiūlykite konkrečią veiklą ir paklauskite, ar žmogų tai domina. Veikla gali būti nebūtinai dviese, pavyzdžiui, galite pasakyti maždaug taip: „Taigi su draugais penktadienį ketinome pažiūrėti filmą ir aš labai norėčiau, kad prisijungtum prie mūsų“.
  • Kartais galite būti tiesmuki. Jei jaučiatės ypač pasitikintis savimi, eikite tiesiai prie reikalo. Pavyzdžiui, galėtumėte pasakyti kažką panašaus: „Aš labai norėčiau pakviesti tave į pasimatymą. Kada tu laisva?“.

2 Metodas. Flirtas Žinutėmis Ar Internetu

 1. Nuolat laikykitės savo požiūrio. Nesinervinkite, išlikite ramus ir palaikykite natūralų pokalbį. Jei dar niekada nebendravote su šiuo asmeniu internete, galite netgi rasti pasiteisinimą kalbėti su juo, pavyzdžiui, užduoti klausimą apie namų darbus ar kalbėti apie jums patinkančią sporto komandą. Jei pirmą kartą rašote žinutes asmeniui, įsitikinkite, kad jis žino, kas jūs esate ir kad neatrodysite kaip išsišokėlis.
  • Štai keletas būdų, kaip pradėti pokalbį žinutėmis ar internetu:
   • „Ei, kaip sekasi?“
   • „Ar matei / girdėjai [čia įrašykite įvykį, apie kurį abu žinote]?“
   • „Kaip praėjo tavo savaitė?“
 2. Nekalbėkite per daug apie save. Daugumai žmonių patogiausia kalbėti apie save, nes tai tema, kurią jie gerai žino. Užuot pasirinkę lengviausią kelią ir be galo diskutuodami, geriau paskatinkite kitą žmogų kalbėti apie save. Vis dėlto kartais turėtumėte įtraukti ir asmeninių faktų apie save, kad ir kitas asmuo galėtų užduoti kokių nors klausimų. Svarbiausia palikti galimybę ir kitam žmogui domėtis jam aktualiais dalykais.
  • Ši taktika iš tikrųjų turi du tikslus: ji ne tik palaiko pokalbį, bet ir leidžia sužinoti daugiau apie savo simpatiją.
  • Neturėkite išankstinės informacijos apie kitą asmenį. Jei dar nepažįstate jo ar jos, galite paklausti:
   • „Kaip praėjo diena?“
   • „Ką veiki laisvalaikiu?“
  • Jei šiek tiek pažįstate kitą asmenį, susitelkite į jau žinomą jo pomėgį. Pavyzdžiui, galbūt jis užsiima krepšiniu arba žinote, kad ji mėgsta skaityti. Tokiais atvejais galima paklausti: „Ar matei rungtynes vakar?“ arba „Ar pastaruoju metu skaitei kokių gerų knygų?“ Tai puiki pradžia!
 3. Žinokite, kada reikia šiek tiek pakontroliuoti pokalbį, kad gautumėte daugiau informacijos. Diskusija gali būti labai įdomi, pernelyg nesigilinant į asmenines temas. Pavyzdžiui, puiki mintis paklausti, kas būtent jam ar jai patinka bėgant krosą; o paprašyti išsamesnės informacijos apie santykius šeimoje ar artimą draugystę būtų per daug, per anksti. Tai galite padaryti juokaudami, kad viskas neatrodytų per daug rimtai arba kad žmogus nesijaustų tardomas.Štai keli būdai, kaip sužinoti daugiau informacijos koketiškai:
  • „Ar planuoji praleisti visą naktį internete, ar turi įdomesnių planų šiam vakarui?“
  • „Ar ketini laimėti šio vakaro žaidime?“
  • „Aš pastebėjau mielą katytę Tavo profilio nuotraukoje. Ar su ja praleidi daugiausia laiko?“
 4. Sakykite komplimentus savo simpatijai. Nepamirškite ir nepraleiskite šio žingsnio – gali atrodyti sunku, bet tai nepaprastai svarbu. Komplimentas rodo, kad jus domina pasimatymas ir norite būti daugiau nei draugai. Jei praleisite komplimentą ir paprasčiausiai palaikysite draugišką pokalbį, kitą kartą gali būti per vėlu. Galite sakyti, pavyzdžiui, „Su tavimi taip lengva kalbėtis“ arba „Aš kažkaip negaliu patikėti, kad pažįstu tokį įdomų žmogų kaip tu“.
  • Pabandykite į pokalbį įpinti komplimentą. Pavyzdžiui, jei jums patinkanti mergina kalba apie tai, kad jai ši diena buvo siaubinga, galėtumėte pasakyti maždaug taip: „Aš negaliu ramiai žiūrėti, kai toks patrauklus žmogus jaučiasi toks nelaimingas. Ką aš galėčiau padaryti, kad jaustumeisi geriau?“
 5. Būkite drąsus. Jei nė vienas iš aukščiau pateiktų pasiūlymų jums netinka, ryžkitės labai drąsiam komplimentui. Išbandykite šias galimybes, naudodami būdvardį, kuris geriausiai tinka jūsų simpatijai:
  • „Tikiuosi, kad žinai, jog esi gražus / nuostabus / mano mėgstamiausias asmuo, su kuriuo norisi ištisas dienas kalbėtis / ir pan.“.
  • „Atsiprašau, jei galbūt tai sakyti dar per anksti, bet tu esi fantastiškas / nuostabus žmogus ir pan.“.
 6. Nebūkite per stiprūs. Venkite per anksti apkrauti žmogų komplimentais. Neatskleiskite žmogui savo jausmų iš karto, galite padidinti savo patrauklumą ir suteikti šiek tiek paslaptingumo. Esmė yra ne priversti žmogų suabejoti, ar jis jums apskritai patinka, o priversti susimąstyti, kaip stipriai jis patinka. Galite išsiųsti tokį tekstą ar pranešimą, kuriame sakoma: „Šiandien atrodei labai mielai su savo nauju megztiniu“.
 7. Įtikinkite savo simpatiją siekti jūsų, užuot viską atlikę vieni. Nors flirtas turėtų pranešti asmeniui, kad jis jums patinka, nereikėtų parodyti, kad dėl to žmogaus einate iš proto. Geriau simpatiją atskleiskite subtiliai, kad asmuo žinotų, jog jus domina, tačiau pamąstytų, kiek labai. Norėdami tai pasiekti, pabandykite komplimentus formuluoti objektyviai, o ne subjektyviai. Objektyvių ir subjektyvių komplimentų pavyzdžiai:
  • „Man labai patinka tavo akys, jos tokios gražios“. Iš pažiūros šis komplimentas gali atrodyti puikus ir didelė tikimybė, kad jis bus įvertintas. Įprasta romantiško komplimento formulavimo yda yra nuolat vartojami žodžiai „man patinka / mėgstu *čia įterpkite savybę*“. Jie iš karto atskleidžia žmogui, kad jiems pavyko užkariauti jūsų širdį. Tai puiku, jei jau užmezgėte tvirtus santykius, tačiau pradžioje to sakyti nereikėtų.
  • „Tavo akys tiesiog užburiančios ir labai gražios“. Nors techniškai abu sakiniai perteikia, kad jums patinka žmogaus akys, šis daro jį labiau stebėjimu nei asmenine nuomone. Tai reiškia, kad asmuo jums atrodo patrauklus, bet to visiškai nepatvirtinate. Tokiu atveju simpatija jausis pamaloninta.
 8. Erzinkite švelniai. Kadangi bendraudami internetu negalite vartoti kūno kalbos, turėsite pasikliauti savo žodžiais, sukurdami gerą ir linksmą nuotaiką.
  • Pasikliaukite pokštais, sarkazmu ir netgi hiperbolizavimu (pavyzdžiui, „Tu milijoną kartų geresnis žmogus nei aš“).
  • Aiškiai pasakykite, kad juokaujate. Bendravimo žinutėmis trūkumas yra tai, kad ne visada galima suprasti perskaitytų žodžių užuominas.
  • Jei ketinate flirtuoti su kuo nors jį erzindami, įsitikinkite, kad žmogus supras tokį pokštą. Galite naudoti mirksinčius veidukus ar kitus specialius ženklus. Tik nepersistenkite su jaustukais.
  • Jei jau išsiuntėte ką nors, ką būtų galima interpretuoti neteisingai, aiškiai nurodykite tokios žinutės prasmę. Jei norite greitai pasiteisinti, pasakykite kažką panašaus į „pokštas“.
 9. Visada palaikykite intrigą. Kad ir kiek ilgai norėtumėte bendrauti su šiuo žmogumi, nebūkite per įkyrus. Arba jei matote, kad artėja nemaloni pauzė (kai neturėsite, ką pasakyti), baikite pokalbį dar prieš tam įvykstant. Laiku užbaigus pokalbį, jūsų pokalbio partneris tikrai lauks, kada kitą kartą galėsite kalbėtis.
  • Prieš baigdami pokalbį, palaikykite intrigą. Pavyzdžiui, pasakykite „Ei, tad pasimatysime rytoj?“ arba „Netrukus pasikalbėsim“.
  • Jei kalbate internetu, atsisveikindami parašykite, kad pokalbis jums patiko. Tai neturi būti sudėtinga – užtenka paprastos frazės, pavyzdžiui, „Tai buvo nuostabu“ arba „Aš gerai praleidau laiką kalbėdamas su tavim“. Jei rašote žinutes, galite būti šiek tiek atsainesni.
  • Būkite atsargūs ir nesigailėkite. Jūsų komplimentai turės daug mažiau prasmės, jei girsite kiekvieną teigiamą žmogaus bruožą. Vietoj to, geriau patausokite komplimentus reikšmingiems dalykams, kurie yra svarbūs asmeniui, pavyzdžiui, pagirkite įgūdžius, kuriais didžiuojasi ir jūsų simpatija.
 10. Nežiūrėkite į tai per daug rimtai. Turėkite omenyje, kad flirtas turėtų būti įdomus ir pasistenkite, kad jūsų nenuviltų tai, jei jūsų pastangos nebus sėkmingos – ne kiekvienas pokalbis būna puikus. Net ir nepasisekus, išlikite pozityvūs ir bandykite dar kartą su kitu žmogumi. Kaip ir viskas gyvenime flirtas tobulėja jį praktikuojant.
  • Ne kiekvienas flirtas turi baigtis pasimatymu. Kartais galite tiesiog norėti flirtuoti dėl savo malonumo, užuot tikėjęsi, kad tai kažkur nuves.
  • Flirtas gali padėti susipažinti su naujais žmonėmis. Jums nereikia savęs varžyti ir prievartauti, kad tai ką nors reikštų ar kad būtumėte tobuli.

Auksinės Flirto Taisyklės

 1. Neflirtuokite su žmogumi, kuris jūsų nedomina ir kuriam nesimpatizuojate, nebent esate 100 % įsitikinęs, kad ir to žmogaus taip nedominate. Priešingu atveju rizikuojate jį suklaidinti ir sugadinti santykius.
 2. Jei flirtuojate su mergina ir galvojate, kaip prie jos prisiliesti, išbandykite „nekaltą“ manierą. Pavyzdžiui, ištieskite ranką, kai ji lipa į automobilį ar iš jo išlipa, arba kai ji žengia per balą ar kokį nelygų paviršių. Kaip ji reaguoja, kai jūs ištiesiate jai ranką? Ar ji apsidžiaugia? O gal skuba tą ranką kuo greičiau paleisti?
 3. Naudokite tinkamą flirto metodą. Pavyzdžiui, susitikimas bibliotekoje ar šokių salėje gali būti netinkamas kalbėti per daug. Tokiu atveju nusišypsokite, parodykite susidomėjimą tuo žmogumi ir laukite spontaniškos progos susitikti kitomis aplinkybėmis.
 4. Flirtas nėra tinkamas visur. Pavyzdžiui, laidotuvės dažniausiai nėra tinkama vieta flirtuoti. Flirtas darbo vietoje taip pat nerekomenduojamas. Jei darbe flirtuojate, laikykitės tinkamo elgesio ir nepersistenkite.
 5. Nesiskųskite, kai flirtuojate. Atminkite, kad pasaulis nesisuka aplink jus. Jei per daug skundžiatės, kiti gali pradėti jūsų vengti.
 6. Jei esate moteris, pabandykite pakedenti savo plaukus. Tačiau būkite atsargios, nepersistenkite.
 7. Nenaudokite telefono (nesiuntinėkite žinučių), kol flirtuojate su kuo nors. Naudojimasis telefonu per pasimatymą rodo, kad jus labiau domina pokalbiai su kažkuo kitu, negu su simpatija, arba kad jūs jau esate įsipareigojęs.
 8. Jei nedrįstate patinkančio žmogaus paprašyti numerio, pabandykite duoti jam savo numerį. Jei tikrai jį dominate – jis jums paskambins. Taip pat galite perduoti jam savo el. pašto adresą.