Nebanalūs Sveikinimai Vestuvių Proga

Gavus pakvietimą į vestuvių šventę turite apgalvoti daug aspektų, kad joms pasiruoštumėte tinkamai – rūbai, dovana, gėlės ir, žinoma, sveikinimas. Kalbant apie vestuves, nė viena smulkmena nėra per maža – ypač žodžiai, pasirinkti pasveikinti jaunuosius. Atkreipkite dėmesį į vestuvių citatas, sveikinimus ir palinkėjimo žodžius, kurie gali turėti ypatingą reikšmę nuotakai ir jaunikiui. O kad tokių sveikinimų paieška būtų šiek tiek lengvesnė, sukūrėme šį vestuvinių palinkėjimų, sveikinimų ir gražių žodžių sąrašą. Šios jaudinančios citatos apie meilę ir santuoką tikrai nudžiugins jaunuosius, o jūs parodysite, kad šie, ką tik susituokę, žmonės yra jums svarbūs. Bėgant metams ir stiprėjant susituokusių žmonių ryšiui šie žodžiai gali įgyti dar sentimentalesnę prasmę, todėl Jūs būsite visada prisimenami, kaip žmonės, kurie buvo kartu jiems svarbią dieną. Taigi, peržvelkite mūsų pateiktą sąrašą ir raskite įkvėpimo savo sveikinimui.

Citatos vestuvių proga:

• “Laiminga santuoka yra ilgas pokalbis, kuris visada atrodo per trumpas.” – André Maurois, prancūzų rašytojas.
  • “Meilė nepripažįsta kliūčių, ji peršoka kliūtis, peršoka tvoras, prasiskverbia per sienas, kad pasiektų savo tikslą, kupina vilties.” – Maya Angelou, amerikiečių memuaristė.
  • “Jei esate su tinkamu žmogumi, tai išryškina geriausią jūsų versiją.” – Beyonce, amerikiečių daininkė.
  • „Laimingos santuokos prasideda, kai susituokiame su tais, kuriuos mylime, ir suklestėja, kai mylime tuos, su kuriais susituokiame“. – Tom Mullen, anglų rašytojas.
  • “…tikra meilė niekada nėra akla, o suteikia papildomos šviesos.” – Phoebe Cary, amerikiečių poetė.
  • „Ir galiausiai meilė, kurią tu myli, yra lygi meilei, kurią tu myli“. – “Bitlai”, roko grupė.
  • „Vieną dieną, ieškodamas laimės, šalia savęs atrandi partnerį ir supranti, kad tavo laimė padėjo ieškoti“. – Robert Brault, amerikiečių operos tenoras.
  • „Sėkmingai santuokai reikia įsimylėti daug kartų, visada tą patį žmogų“. – Mignon McLaughlin, amerikiečių žurnalistas.
  • „Nes tu šnabždėjai ne man į ausį, o į širdį. Bučiavai ne mano lūpas, o mano sielą“. – Judy Garland, amerikiečių dainininkė.
  • „Tu nesituoki su žmogumi, su kuriuo gali gyventi – tu tuokiesi su žmogumi, be kurio negali gyventi“. – nežinoma.

Prasmingos citatos vestuvių proga:

• „Būti kažkieno labai mylimam suteikia stiprybės, o kai ką nors giliai myli – drąsos“. – Laodzi, senovės Kinijos filosofas.
  • “Gera santuoka yra ta, kuri leidžia keistis ir augti individams ir būdui, kaip jie reiškia savo meilę”. – Pearl S. Buck, amerikiečių rašytoja ir romanistė.
  • „Kai supranti, kad nori likusį gyvenimą praleisti su kuo nors, nori, kad likęs gyvenimas prasidėtų kuo greičiau“. – citata iš filmo “Kai Harry sutiko su Sally”.
  • „Didžiausia laimė žemėje yra santuokos laimė“. – Viljamas Lionas Phelpsas, amerikiečių autorius ir kritikas.
  • „Nesvarbu, ar vaikinas yra tobulas, ar mergina tobula, jei tik jie yra tobuli vienas kitam“. – citata iš filmo „Good Will Hunting“.
  • “Tikros meilės istorijos niekada neturi pabaigos.” – Richard David Bach, JAV rašytojas.
  • Nėra gražesnių, draugiškesnių ir žavesnių santykių, bendrystės ar kompanijos už gerą santuoką“. – Martynas Liuteris, vienuolis augustinas ir teologas.
  • “Santuokos grožis ne visada matomas nuo pat pradžių, bet veikiau kaip meilė, kuri laikui bėgant auga ir vystosi.” – Fawn Weaver, amerikiečių verslininkas, istorikas ir rašytojas.
  • “Santuoka yra aukščiausia draugystės būsena. Jei laiminga, ji sumažina mūsų rūpesčius, juos padalindama, o kartu padvigubina mūsų malonumus dėl abipusio dalyvavimo.” – Samuelis Richardsonas, anglų rašytojas.

Nebanalios citatos vestuvių proga:

• „Geriau norėčiau pasidalinti su tavimi vienu gyvenimu, nei susidurti su visais šio pasaulio amžiais vienas“. – J. R. R. Tolkien, filosofas ir rašytojas.
  • “Tikėjimas daro viską įmanoma. Meilė daro viską lengva.” – Dwightas Lymanas Moody, amerikiečių evangelistas.
  • “Santuoka, kaip sodas, jai užaugti reikia laiko. Tačiau derlius yra turtingas tiems, kurie kantriai ir švelniai rūpinasi žeme.” – Darlene Schach, germanų rašytoja.
  • “Grandinės nesulaiko santuokos. Tai siūlai, šimtai mažyčių siūlų, kurie metų metus sujungia žmones.” – Simone Signoret, prancūzų aktorė.
  • „Nuostabu, kaip vieną dieną kažkas įžengia į tavo gyvenimą ir staiga tu neprisimeni, kaip gyventi be jų.” – Anurag Prakash Ray, indų rašytojas.
  • „Puiki santuoka nėra tada, kai susitinka „tobula pora“, o tada, kai netobula pora išmoksta džiaugtis savo skirtumais.” – Dave Meurer, rašytojas ir autorius.
  • “Santuoka nėra daiktavardis, tai – ne veiksmažodis. Tai nėra kažkas, ką jūs gaunate. Tai yra tai, kaip kasdien mylite savo partnerį.” – Barbara De Angelis, amerikiečių santykių konsultantė ir lektorė.
  • “Prisiekiu, kad negalėčiau tavęs mylėti labiau nei dabar, bet žinau, kad rytoj mylėsiu labiau.” – Leo Christopher, autorius.
  • “Dvi sielos su viena mintimi; dvi širdys, kurios plaka kaip viena.” – Friedrich Halm, dainų autorius.
  • “Santuoka yra nuostabi. Labai smagu rasti vieną ypatingą žmogų, kurį norite erzinti visą likusį gyvenimą.” – Rita Rudner, amerikiečių komikė.